فناوری

آیفون ۱۲ با صفحه‌نمایش ۱۲۰ هرتزی ProMotion ارائه می‌شود

آیفون ۱۲ با صفحه‌نمایش ۱۲۰ هرتزی ProMotion ارائه می‌شود

آیا آیفون ۱۲ با صفحه‌نمایش ۱۲۰ هرتزی همراه خواهد بود؟ آیا انتظارها برای چنین صفحه نمایشی، به سرانجام می‌رسد؟ با برات نیوز همراه باشید تا ویژگی‌های آیفون ۱۲ را بدانید.

زمانی که برای اولین بار آیپد پرو با صفحه نمایشی که نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتزی داشت، معرفی شد، هیجان بسیاری در میان مردم برانگیخت. دلیل سروصداها آن بود که معمولاً فناوری‌های آیفون‌ها و آیپدها، مشابه یکدیگر است. پس به‌نظر می‌رسید صفحه نمایش 120 هرتزی در نهایت راه خود را به گوشی‌های آیفون هم باز کند. با این حال طی چند ساله گذشته، چنین اتفاقی رخ نداد. اما… ممکن است امسال، سال متفاوتی باشد.

چه افرادی خبر از آیفون ۱۲ با صفحه‌نمایش ۱۲۰ هرتزی می‌دهند؟

«مکس وینباخ» در کانال یوتیوب خود به نام «EverythingApplePro» ویدئویی منتشر کرد. او در این ویدیئو مدعی شد که امسال، آیفون ۱۲ با صفحه‌نمایش ۱۲۰ هرتزی ProMotion ارائه می‌شود. وینباخ اولین فردی نیست که از وجود این ویژگی در آیفون ۱۲ حرف به میان آورد. «مارک گورمان» از نویسندگان بلومبرگ که ارتباطاتی در حد «مکس وینباخ» دارد و گزارش‌های دقیقی ارائه می‌دهد، ماه گذشته ادعای مشابهی کرد که صفحه نمایش ProMotion ۱۲۰ هرتزی ممکن است در فناوری آیفون امسال، وجود داشته باشد.

آیفون ۱۲ با صفحه‌نمایش ۱۲۰ هرتزی... شایعه یا واقعیت؟

علاوه بر این، «وینباخ» باور دارد که نرخ تازه‌سازی برای چنین صفحه نمایشی، ایستا نیست. یعنی به‌صورت پویایی میان ۶۰ هرتز و ۱۲۰ هرتز، متغیر خواهد بود. این تغییرات، وابسته به موقعیت و به عنوان راهی برای بهبود طول عمر باتری است. همچنین شایعه شده است که آیفون‌های جدیدتر، مجهز به باتری‌های بزرگتری خواهند بود. دلیل آن، پشتیبانی از وجود چنین صفحه نمایشی است. اصلی‌ترین مدل آن‌ها ممکن است مجهز به باتری ۴۴۰۰ میلی‌آمپرساعت باشد.

این افزایش ظرفیت باتری نسبت به مدل قبلی آیفون که باتری ۳۹۶۹ میلی‌آمپرساعت داشت، بسیار قابل توجه است. نیازی به گفتن ندارد که این موارد، هنوز چندان قطعی نیستند، اما اگر حقیقت داشته باشند، به‌روزرسانی جدید آیفون، فوق‌العاده خواهد بود.

 

منبع: ubergizmo

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید