به نظر می‌رسد شبکه تست اتریوم نسل 2 بدون هیچ مشکلی برای راه اندازی آماده شده و با موفقیت قابل بهره برداری خواهد بود.

به گزارش برات نیوز، تراست‌نود مدعی است در آستانه افتتاح احتمالی ورژن اتریوم نسل 2 ، شبکه آزمایشی وعده داده شده با موفقیت تحت نام تست نت نهایی اتریوم ۲.۰ راه اندازی می‌شود.

حدود 3.2 میلیون تست نت و بیش از صد هزار اعتبارسنج در حال حاضر بر روی این سامانه مشارکت دارند که همین موضوع نشان دهنده تقاضای قابل توجه بازار برای آزمایش بلاکچین است که در ورژن تازه اتریوم به زودی کنار خواهد رفت و جای خود را به این سیستم توسعه دهنده خواهد داد.

تضمین امنیتی نداریم!

در واقع تست نت یک بلاک‌چین توسعه داده شده است، یک ابزار مشابه تکنولوژی اصلی و پلتفرمی که به کاربرانِ علاقه‌مند امکان می‌دهد تا روی بلاک‌چین، DApp بسازند.

مشکل اصلی این است که چون Test net ETH رایگان است، در این محیط تضمین‌‌های امنیتی برای معاملات ارائه نمی‌‌شود. Ethereum در حال حاضر مهم‌ترین بلاک­‌چین عمومی غیرمتمرکز با بالاترین تعداد نودهاست.

نام این سیستم آزمایشی پیرمونت است، پس از راهن اندازی در قالب زنده و مستقیم، این امکان برای سایر مردم نیز وجود خواهد داشت تا برای خرید سهام اقدام کنند.

به تعداد 113،248  واحد اتریوم، به سهام در شبکه قابل دسترس واریز شده است، این تعداد کافی به نظر می‌رسد اما مطابق ادعای واحد توسعه گروه اصلی در صورت عدم تأمین، مردم حداقل تا ژانویه صبر می کنند و سپس به راحتی برای خرید و فروش آن اقدام خواهند کرد.

بازار داغ حدس و گمان اتریوم نسل 2

البته حدس و گمان‌ها درباره وضعیت اتریوم تست نت همچنان به قوت خود باقی است و مردم منتظرند سپرده گذاری خود را دستکم حوالی 24 نوامبر انجام دهند، البته 3 یا 4 روز تاثیر زیادی در میزان سود مردم نخواهد داشت اما بی صبری مردم باید به زودی با واکنش منطقی توسعه دهندگان همراه باشد.

چند روز پیش بود که رسانه‌های معتبر مدعی شدند ۲ میلیون اتر در شبکه آزمایشی اتریوم Medalla ذخیره شد.

بیشتر بخوانید: آشنایی با اتریوم در ماکت منهتن

حضور تاییدکنندگان در شبکه آزمایشی مدایا medalla اتریوم نسل 2 در حال افزایش است.

با توجه به افزایش تعداد تاییدکنندگان، تعداد اترهای متصل به بازار سهام در این شبکه نیز در آستانه رکوردشکنی است و تقریبا به ۲ میلیون توکن رسیده است.

این وضعیت می تواند نگرانی عمده مردم را تا حد زیادی برطرف کند.

سوال مهم این است که چه کسی می خواهد تا ژانویه صبر کند و همه حواشی کریسمس در کنار زیبایی‌های خود، خطر جدی برای این بازار محسوب می‌شود و مردم می‌خواهند تکلیف خود را هر چه سریعتر بدانند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *