شرکت آمازون قصد دارد با اضافه کردن امکانات جدیدی به الکسا، اتصال وسایل هوشمند به آن را آسان‌تر کند.

به گزارش برات نیوز، زمانی که گزینه «Device Discovery» در اپ آمازون الکسا شما فعال است؛ می‌توانید با رفتن به قسمت «More Section» وسایل خود را به دستیار الکسا متصل کنید.

اتصال وسایل هوشمند به آمازون الکسا از منوی WiFi
پس از این به سادگی می‌توانید وسایلی که می‌خواهید به الکسا متصل کنید را در منوی Wifi مشاهده کنید

پس از اتصال وسایل هوشمند به آمازون الکسا ، می‌توانید آن‌ها را در قسمت شبکه‌های WiFi مشاهده کنید و در صورت تمایل به دستیار صوتی خود مرتبط کنید.

اگر ترجیح می‌دهید الکسا با وسیله‌ای که در لیست اتصالات شما دیده می‌شود، ارتباط برقرار نکند؛ لازم نیست کاری انجام دهید.

در غیر این صورت، با یک تنظیم ساده و فعال کردن این ارتباط، می‌توانید وسیله مورد نظر خود را به الکسا متصل کنید.

بیشتر بخوانید: امکان برقراری تماس‌های ورودی و خروجی مشتریان AT&T با الکسا

اتصال وسایل هوشمند به آمازون الکسا

امکان تازه  اتصال وسایل هوشمند به آمازون الکسا «Device Discovery» امکان اتصال وسایل هوشمند خانه مانند Xbox جدید به الکسا را بسیار ساده‌تر می‌کند.

البته پیش از این هم مرتبط کردن وسایل آن‌قدر دشوار نبود، اما این امکان جدید همه چیز را سرعت می‌بخشد و موجب می‌شود که متصل کردن الکسا به دیگر وسایل در یک چشم‌برهم‌زدن انجام گیرد.

هم اکنون این قابلیت تازه یعنی برای کاربران ساکن ایالات متحده آمریکا راه‌اندازی شده‌است و در طی چند هفته آینده برای کاربران این دستیار صوتی در سراسر جهان در دسترس خواهد بود.

گفتنی است چندی پیش امکان برقراری تماس های ورودی و خروجی مشتریان AT&T با دستگاه الکسا آمازون برای کاربران این شرکت مخابراتی بزرگ فعال شد.

آمازون اعلام کرده بود که در حال همکاری با AT&T در مورد ویژگی جدیدی است که به بعضی از مشتریان AT&T امکان می‌دهد تا از طریق دستگاه‌های مجهز به الکسا خود مانند بلندگوی هوشمند Amazon Echo تماس تلفنی را برقرار و یا دریافت کنند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *