مقاله منتشر شده توسط بلومبرگ درمورد افزایش تولید نینتندو در آستانه‌ی فصل تعطیلات، یکی دیگر از مواردی است که به ارتقای نسخه‌ی کنسول بازی به نسخه‌ای که تصاویر با رزولوشن 4k را پشتیبانی می‌کند، اشاره دارد و همچنین درخواست این شرکت برای ارتقای بازی های سوئیچ به 4k را نشان می‌دهد.

به گزارش برات نیوز، کمتر از یک ماه پیش بود که اخباری مبنی بر این موضوع منتشر شد اما این گزارش جدید اطلاعات بیشتری را در اختیار قرار می‌دهد. طبق این گزارش، نینتندو علاوه بر انتشار نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی کنسول در سال 2021، از توسعه‌دهنگان بازی خواسته است تا  رزولوشن بازی‌های خود را به 4k ارتقا دهند؛ بدین معنی که ارتقای رزولوشن در دستور کار شرکت قرار دارد. 

البته، گزارش ارتقای بازی های سوئیچ به 4k موضوع جدیدی را عنوان نمی‌کند؛ اما بیان می‌کند که زمان‌بندی برای شرکت مهم است. علاوه بر این، نام شرکت یکبار دیگر در حالی که همه مشغول صحبت کردن در مورد کنسول‌های نسل جدید رقبا بودند، بر سر زبان‌ها افتاد.

بیشتر بخوانید: هر آنچه از کنسول ایکس باکس سری اس می دانیم

شیوه نگارش این گزارش نیز جالب توجه است. در حالی که انتظار می‌رود تا بازی‌هایی جدیدی برای سوئیچ جدید با پشتیبانی از رزولوشن 4k به بازار عرضه شوند، اما درخواست از استودیوها برای ارتقای بازی‌ها به 4k، بازی‌های قدیمی آشنا را شامل می‌شود مانند بازی The Witcher 3 که امکان ارتقا دارد.

ارتقای بازی  بازی The Witcher 3 نینتندو
بازی The Witcher 3 یکی از گزینه‌های ارتقا به رزولوشن 4k

با فرض این که از استودیوها شخص ثالث و توسعه‌دهندگان بازی چنین درخواستی به عمل آمده است، وقت آن فرا رسیده تا منتظر بازی‌های خود نینتندو نیز باشیم. به طور قطع، بازی کردن بازی نفس وحش (Breath of the Wild) با کیفیت 4k بسیار لذت‌بخش خواهد بود!

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *