تکنولوژیمنتخب سردبیر

ویندوز 10 با استارت منوی جدید

به روزرسانی آینده ویندوز 10 با استارت منوی جدید

به روزرسانی آینده ویندوز 10 با استارت منوی جدید معرفی شده است و مایکروسافت چهره مدرن‌تر و زیباتری را به کاربران این ویندوز ارائه کرده است. در ادامه با برات نیوز همراه باشید.

از زمانی که مایکروسافت ویندوز ۹۵ را حدود ۲۵ سال پیش در سال ۱۹۹۵ معرفی کرد، منوی استارت کم و بیش به علامت تجاری این سیستم عامل تبدیل شد. جایی که میانبر برنامه‌ها، همراه با دسترسی به سایر تنظیمات سیستم و موارد دیگر در آن موجود بود.

طبق گفته شرکت مایکروسافت، آنها در به روزرسانی آتی ویندوز ۱۰ که قبلا به مشتقات ویندوز اضافه شده بود، استارت منوی دوباره طراحی شده‌ای را معرفی می‌کنند. مسئولان مایکروسافت به این موضوع اشاره کرده‌اند که در حال طراحی منوی جدیدتر و ساده‌تر استارت منو هستند که باعث می‌شود صفحه اصلی و صفحات پشتی لوگوهای موجود در لیست برنامه‌ها حذف شود و پس زمینه یکنواخت و کمی شفاف برای پنجره‌ها اعمال شود.

این شرکت می‌گوید: «به روزرسانی آینده ویندوز 10 با استارت منوی جدید صفحه نمایش زیبایی را برای برنامه‌های شما ایجاد می‌کند، به خصوص آیکون‌های Fluent Design برای Office و Microsoft Edge و همچنین نمادهای آیکون‌های مجددا طراحی شده برای برنامه‌های داخلی مانند ماشین حساب، ایمیل و تقویم که از اوایل امسال به بیرون آمده‌اند.»

به روز رسانی ویندوز 10
به روز رسانی استارت منو ویندوز 10

با قضاوت بر اساس آنچه می‌توانیم در تصاویر بالا مشاهده کنیم، این به روز رسانی به ایجاد ظاهری یکدست و مدرن‌تر این صفحه کمک می‌کند.

در اکثر موارد، عملکرد استارت منو به صورت  قبلی باقی خواهد ماند، بنابراین نیازی به یادگیری نحوه استفاده از آن نخواهید داشت، بنابراین به نظر می‌رسد که این تغییرات در حال حاضر بیشتر زیبایی بصری را به همراه خود به ویندوز اضافه می‌کنند.

 

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید