تکنولوژیمنتخب سردبیر

اسپاتیفای Premium Duo راه اندازی

اسپاتیفای Premium Duo

اسپاتیفای Premium Duo راه اندازی شد و به زودی شاهد تغییرات جالبی در این اپلیکیشن خواهیم بود که می‌تواند برای طرفداران آن بسیار سودمند باشد.

وقتی صحبت از پخش موسیقی در خانه می‌شود، اسپاتیفای می‌داند که احتمالا بیش از یک نفر وجود دارد که ممکن است بخواهد به موسیقی گوش کند. به همین دلیل این شرکت دارای یک برنامه خانوادگی است که کاربران را در یک برنامه با هزینه کمتری نسبت به برنامه‌های فردی گروه بندی می‌کند. با این حال، اگر فقط شما و شریک زندگی‌تان باشید، چه می‌کنید؟

اگر نیازی به یک برنامه خانوادگی اسپاتیفای ندارید، بهتر است که بدانید اسپاتیفای Premium Duo راه اندازی شده است. برنامه Duo برای اشتراک‌گذاری بین دو نفر در یک زمان طراحی شده است که این دو نفر احتمالا شما و شریک زندگی‌تان هستید.

اسپاتیفای سرویس جدید خود را معرفی کرد
اسپاتیفای سرویس جدید خود به نام Premium Duo را معرفی کرد

 

طبق گفته اسپاتیفای، با اسپاتیفای Premium Duo هر شخص اکانت پریمیوم خود را خواهند داشت و هر دو می‌توانند از مزایای پریمیوم آن بهره‌مند شوند. این ویژگی شامل پخش نشدن آگهی، گوش دادن به موزیک هنگام درخواست و فهرست بیش از ۵۰ میلیون آهنگ و همچنین دسترسی به بیش از یک میلیون عنوان پادکست است.

از این گذشته، مشترکین Premium Duo می‌توانند هر زمان که به صورت جداگانه و بدون وقفه به لیست پخش‌های خود گوش دهند و به لیست اختصاصی Duo Mix دسترسی پیدا کنند. این لیست یک لیست پخش مرتبا به روز شده است که فقط برای دو نفر طراحی شده تا محتوای شنیداری را که هر دو دوست دارند را کشف کنند.

هزینه طرح Premium Duo در ماه ۱۲،۹۹ دلار قیمت گذاری شده است و این رقم در مقایسه با برنامه عادی خانواده ۲ دلار و همچنین ارزان‌تر از هزینه پرداختی دو فرد به صورت جداگانه در این برنامه است.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید