تکنولوژی

فضاپیماها اولویت اصلی اسپیس ایکس هستند

اسپیس ایکس

همان طور که انتظار داشتیم اسپیس ایکس قصد ندارد روی Crew Dragon که در حال حاضر قادر به فرستادن انسان به مدار است، تغییرات زیادی اعمال ‌کند. CNBC مدعی است که از طرف ایلان ماسک یک ایمیل دریافت ‌کرده که مطابق آن از این پس اولویت اصلی اسپیس ایکس روی طراحی و ساخت فضاپیماها خواهد بود و می‌خواهند نسخه‌هایی پیشرفته‌تر را عرضه ‌کنند. همچنین آقای ماسک گفته که در حال تلاش هستند تا میزان خطر بازگشت دراگون را کاهش دهند. با برات نیوز همراه باشید.

فضاپیماها

در این پروژه، اسپیس ایکس می‌خواهد فضاپیمایی را بوجود بیاورد که نه تنها دارای قدرت بسیار زیادی در زمینه توریسم هوایی است بلکه می‌خواهند در این نمونه از راکتی استفاده‌ کنند که توانایی چرخش سریع به دور زمین را فراهم می‌کند و باعث می‌شود تا پروازهای هوایی بسیار آسان‌تر شود. استفاده از راکت باعث می‌شود تا آینده این شرکت تضمین بشود. (استفاده از چندین رشته انفجار و برخی ضعف‌های دیگر باعث می‌شود تا کمپانی نتواند اهداف بلند پروازانه‌ای داشته ‌باشد)

در انتها باید بیان‌ کنیم که این سخنان از طرف ایلان ماسک به این معنا نیست که آن‌ها می‌خواهند پروژه‌های فعلی را رها کنند و و فقط بر ساخت فضاپیماها تمرکز کنند؛ Crew Dragon همچنان می‌تواند به عنوان وسیله‌ای برای انتقال مردم به ایستگاه‌های فضایی استفاده شود اما این امکان وجود دارد که با گذر زمان و با صرف انرژی بیشتر توسط SPACE X روی هدف جدیدش، رفته‌رفته میزان استفاده از Crew Dragon کم‌تر و کم‌تر شود.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید