تکنولوژی

اشتراک صفحه نمایش در فیسبوک مسنجر

اشتراک صفحه نمایش در فیسبوک مسنجر

یکی از ویژگی‌هایی که در تماس‌های تصویری می‌توانید از آن بهره‌ ببرید ویژگی اشتراک صفحه نمایش است. اگرچه این ویژگی خیلی جدید نیست اما بخاطر قرنطینه و خانه نشینی اکثر افراد، این ویژگی روزبه‌روز اهمیت بیشتری پیدا کرده‌است. یک خبر خوب برای کاربران پیام‌رسان فیسبوک این است که فیسبوک اخیرا اعلام کرده‌است که ویژگی اشتراک صفحه نمایش در فیسبوک مسنجر را را فعال خواهد کرد. فیسبوک قبلا نیز از این ویژگی استفاده می کرده ‌است، اما استفاده از آن روی گوشی موبایل، یک ویژگی جدید است.

مطابق آنچه Facebook اعلام کرده، اشتراک صفحه نمایش در فیسبوک مسنجر به شما اجازه می‌دهد تا بصورت لایو صفحه گوشی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. به این ترتیب شما می‌توانید بصورت مجازی بخش‌های مختلف گوشی خود را به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید تصاویر ثبت‌شده توسط دوربین گوشی، رسانه‌های اجتماعی، مورگرها و هر بخش دیگری از گوشی خود را به نمایش بگذارید، ویژگی اشتراک‌گذاری صفحه نمایش به شما کمک می‌کند تا به سادگی با عزایزانتان ارتباط برقرارکنید، حتی آنها که با فاصله زیادی از شما زندگی می‌کنند.

بیشتر بخوانید: با ارزش ترین سایت های دنیا کدامند؟

ویژگی اشتراک‌‌گذاری صفحه نمایش را می‌توانید در تماس‌های تک نفره یا تماس‌های گروهی استفاده‌ کنید. برای اینکه بتوانید از این ویژگی استفاده‌ کنید باید آخرین نسخه از پیام‌رسان فیسبوک را روی گوشی هوشمند خود نصب کرده‌ باشید.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید