یکی از بهترین معاملات در دنیای بازی، بهتر شدن است. امروز، مایکروسافت اعلام کرد که به زودی نسخه‌های متعددی از ایکس باکس گیم پس همراه با سرویس EA Play روانه بازار خواهند شد. سرویس EA Play یک سرویس اشتراک است که توسط یک ناشر کاملا متفاوت و بدون هیچ هزینه اضافی ارائه می‌شود. با شروع تعطیلات، نسخه‌های PC ایکس باکس گیم پس که در حال حاضر با هزینه ماهانه 4/99 دلار ارائه می‌شوند یا ایکس باکس گیم پس آلتیمیت که هزینه‌ی ماهانه آن‌ها 14/99 دلار است، قادر خواهند بود وارد سرویسی شوند که با نام EA Access و Origin Access معرفی شده است. در حال حاضر، هزینه ماهانه سرویس EA Play برای کنسول معادل با 4/99 دلار است و بسته به تعداد بازی‌هایی که می‌خواهید به آن‌ها دسترسی داشته باشید، این هزینه برای PC بین 4/99 تا 14/99 دلار خواهد بود. 

بیشتر بخوانید: مایکروسافت از یک طراحی جدید برای فروشگاه ایکس‌ باکس رونمایی کرد

به طور خلاصه، این هزینه کمی زیاد است. به گزارش برات نیوز، در یک پست وبلاگی، مایکروسافت تائید کرد که مشترکان PC و گیم پس آلتیمیت به بیش از 60 مورد از بزرگ‌ترین و بهترین کنسول‌ها و بازی‌های PC از جمله جنون سرعت حرارت و فیفا 20 دسترسی خواهند داشت. آن‌ها همچنین می‌توانند نسخه‌های جدید مانند فیفا 21 و بازی Madden NFL 21 تازه منتشر شده را به مدت 10 ساعت قبل از تصمیم‌گیری در مورد خرید آن‌ها، بازی کنند. اگر گیم پس آلتیمیت دارید، می‌توانید برخی از بهترین بازی‌های سرویس EA Play را پخش کنید- از مایکروسافت و سرویس EA Play خواسته شده است تا این بازی‌ها را بر روی دستگاه اندروید مشخص کنند.

بازی جنون سرعت حرارت در سرویس EA Play
بازی جنون سرعت حرارت در سرویس EA Play پخش می‌شود

اگر به دنبال تازگی و نوآوری هستید: گیم پس آلتیمیت اکنون شامل: کنسول و نسخه‌های PC از سرویس اشتراکی که از نظر عملکرد مشابه هستند اما کتابخانه‌هایی با اندی تفاوت دارند، Xbox Live Gold، اشتراک دیگر مورد نیاز برای بازی‌های آنلاین کنسول، پخش بازی xCloud و نسخه اصلی سرویس EA Play. این روزها بیشتر از هر زمان دیگری مشخص شده است که مایکروسافت گیم پس را آینده‌ی ایکس باکس می‌داند. به طور قطع، شرکت خواستار فروش کنسول‌های خود است اما کاملا مشخص است که این شرکت در حال بازبینی کل مدل تجاری خود در مورد سرویس‌های اشتراکی است. به همین دلیل است که عنوان ایکس باکس گیم استودیو بلافاصله در گیم پس منتشر شد و مایکروسافت گزینه‌های متعددی را پیشنهاد داده است تا افراد به امتحان کردن آن ترغیب کند، مانند پیشنهاد یک ماه با قیمت 1 دلار.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *