طبق اخبار جدید، این واحد تولیدی با سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد تومان می‌تواند سالانه در مجموع ۱۲ هزار موتورسیکلت شامل هفت هزار دستگاه اسکوتر و پنج هزار دستگاه غیراسکوتر یا موتورسیکلت برقی به بازار عرضه کند. هم‌اکنون تولید آزمایشی این واحد تولیدی آغاز شده و پس از بهره‌برداری به تولید انبوه خواهد رسید. این شرکت می‌تواند برای ۱۲ نفر فرصت شغلی مستقیم ایجاد کند.

استان‌دار مرکزی، آقازاده، به‌تازگی شرکت نان سبوس دوران آویژه تأمین کننده مواد بهبود دهنده و فرآورده‌های آرد و نان را نیز افتتاح کرده است. ایشا در سفر استانی خود به زرندیه راه دسترسی مسکن مهر شهر زاویه، رستوران مجتمع خدمات رفاهی باران در اتوبان تهران ساوه به وسعت دو هزار متر مربع و بهره برداری از شرکت آرتیمان سلامت تولیدکننده داروهای طبیعی و مکمل در ایران واقع در شهر صنعتی مامونیه را نیز افتتاح کردند.

استاندار مرکزی در مراسم بهره برداری از طرح‌های صنعتی زرندیه گفت: فعالیت شرکت‌های دانش بنیان در این شهرستان الگویی برای فعالیت‌های دانش بنیان در کشور خواهد بود.

سیدعلی آقازاده در همین زمینه افزود: شیوع بیماری کرونا چرخه فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی را تا حدودی با وقفه مواجه کرد، اما با تلاش مدیران شاهد تولیدات متنوع در صنایع این شهرستان هستیم. امروزه گرایش مردم به داروهای طبیعی بیشتر از داروهای شیمیایی شده، بنابراین فعالیت شرکت تولید داروهای طبیعی فرصت بسیار خوبی برای استان مرکزی و شهرستان زرندیه خواهد بود.

استاندار مرکزی همچنین افزود: تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکزی در چند هفته آینده در شهرستان زرندیه با هدف رصد و برطرف مشکلات وموانع تولید صورت خواهد گرفت. رفع موانع تولید و ایجاد بازار مناسب برای تولیدات گامی برای مقابله با تحریم‌ها و ارائه خدمات بیشتر به مردم است.

استاندار مرکزی همچنین افزود: به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت تعداد ۸۴ پروژه با ۷۲۰ میلیارد تومان اعتبار در زرندیه افتتاح و کلنگ زنی شد و این پروژه‌ها ۱۶۷۰ شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کرد. در زرندیه طرح‌های عمرانی خوبی در حوزه مدیریت شهری شامل کمربندی جنوبی و شمالی با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان افتتاح شد. همچنین در این شهرستان کارخانه نان سبوس دار به منظور تولید نان های صنعتی با افزودنی های کاملا مقوی با حدود ۱۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری بخش خصوصی به بهره برداری رسیده است. برای اولین بار در کشور کارخانه تولید موتورسیکلت های برقی در شهرک‌ صنعتی زاویه افتتاح شد که حدود ۷۰ درصد قطعات آن تولید داخل هستند و ۳۰ درصد دیگر نیز ظرف یکسال آینده در کشور به تولید خواهند رسید .موتورهای برقی همخوان با محیط زیست هستند و برای صرفه جویی در سوخت فسیلی تولید و روانه بازار مصرف می‌شوند.

افتتاح مجتمع خدمات بین راهی باران که با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان به مساحت دو هزار متر در محور تهران ساوه ساخته شده از دیگر برنامه‌های آقازاده در این سفر بود.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *