با توجه به افزایش قیمت سکه و طلا در بازار، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با روند صعودی چشمگیر به 11 میلیون و 760 هزار تومان رسید.

به گزارش برات نیوز، با افزایش چشمگیر قیمت دلار در بازار، قیمت طلا و سکه نیز صعودی شد به طوری که قیمت سکه به 11 میلیون و 760 هزارتومان رسید.

این در حالی است که طی چند روز اخیر قیمت طلا و سکه متاثر از اخبار سیاسی و افزایش نرخ دلار روند صعودی را در پیش گرفته است.

قیمت  طلا و سکه طرح جدید در روز جاری نسبت به روزکاری قبل با افزایش همراه شده است.

افزایش نرخ طلا و سکه متاثر از نرخ ارز

 از جمله دلایل نوسان در بازار طلا و سکه تغییرات قیمتی در طلای جهانی و دلار است .

نرخ ارز در بازار تهران تحت تأثیر خبرهای سیاسی نوسان دارد .

در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۱۴۳ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان و قیمت دلاربه ۲۵ هزار و ۷۰ تومان رسیده است.

بر اساس این گزارش،در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک میلیون و 143 هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز 11 میلیون و 200 هزار تومان است.

سکه یک گرمی 2 میلیون و 400 هزار تومان

همچنین در بازار سبزه‌میدان  قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 6 میلیون و 400 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 4 میلیون و 250 هزار تومان و سکه یک گرمی 2 میلیون و 400 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

بر اساس این گزارش،قیمت طلای 18عیار در هر گرم هم یک میلیون و 143 هزار تومان، قیمت طلای 24عیار در هر گرم یک‌میلیون و 528 هزار تومان و هر مثقال طلا 4 میلیون و 950 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار 25 هزار و 70 تومان، قیمت یورو 29 هزار و 800 تومان و درهم امارات 6 هزار و 920 تومان اعلام شده است.

نوسانات و تغییر چند باره نرخ ارز در بازار  

همچنین در صرافی‌های بانکی نیز قیمت‌ دلار  و یورو نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.

 برهمین اساس، قیمت فروش دلار  24 هزار تومان و قیمت خرید دلار از مردم 23 هزار و 600 تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل 29 هزار تومان و قیمت خرید یورو نیز 28 هزار و 600 تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *