1. خانه
  2. اقتصاد
  3. ارز دیجیتال و رمز ارز
  4. افزایش چشمگیر قیمت شیبا و روند مثبت بیت کوین
ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

افزایش چشمگیر قیمت شیبا و روند مثبت بیت کوین

افزایش چشمگیر قیمت شیبا

به نظر می‌رسد که بازار کریپتو پس از دستیابی به سقوط قابل توجه بیت کوین به پایین‌ترین قیمت خود در سال ۲۰۲۰، کمی اوضاع بهتری به خود گرفته.

به گزارش برات نیوز، بیت کوین به آرامی در حال بهبود اوضاع خود است و شیبا نیز با بیش از ۲۰ درصد افزایش قیمت، بازار آلت‌کوین‌ها را رهبری می‌کند.

دیروز بیت‌کوین به قیمت ۲۱٫۶۳۳ هزار دلار رسید و شاهد بازگشت بازار کریپتو به منطقه سبز بودیم. هرچند که امروز دوباره کمی روند کاهشی گرفت، اما بهترین عملکرد را از تاریخ ۱۶ ژوئن تا امروز برای خود ثبت کرد. در حالی که تا چند هفته پیش بازار به شدت به سمت فروش دارایی‌ها رفته بود، اما حالا با وضعیت نسبت مثبت بازار سهام آمریکا از جمله S&P و Nasdaq، بازار حالت سکون به خود گرفته تا وضعیتش مشخص شود.

وضعیت مثبت بازار سهام آمریکا این موقعیت را ایجاد کرده تا بیت کوین بتواند بالاخره نفس راحتی از این بازار بکشد و انتظار می‌رود تا روند صعودی خود را در هفته جاری ادامه دهد.

از طرف دیگر، این ارز دیجیتال شیبا بود که چشم بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خود معطوف کرد. شیبا در ۲۴ ساعت گذشته توانست بیش از ۲۰ درصد افزایش قیمت را تجربه کند و به قیمت ۰٫۰۰۰۰۰۹۴ دلار برسد. دوج کوین نیز از وضعیت شیبا کم نسیب نماند و رشد قابل توجهی را تجربه کرد تا به قیمت ۰٫۰۶۱ دلار برسد. اتر نیز در روز گذشته خود را به نزدیکی ۱٫۲۰۰ دلار رساند. هرچند که حالا امروز در قیمت ۱٫۰۷۹ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

با اینکه امروز بازار نسبت به دیروز روند اصلاحی به خود گرفته، به نظر می‌رسد که وضعیت بازار سهام این اجازه را به کریپتوها بدهد که دوباره حالت صعودی خود را ادامه دهند.

منبع: Cointelegraph

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

چهار − 3 =

فهرست