1. خانه
  2. اقتصاد
  3. اخبار اقتصادی
  4. افزایش نرخ کرایه وسایل حمل و نقل عمومی
اخبار اقتصادیمنتخب سردبیر

افزایش نرخ کرایه وسایل حمل و نقل عمومی

حمل و نقل عمومی

افزایش نرخ کرایه وسایل حمل و نقل عمومی از جمله تاکسی از اول اردیبهشت ماه جاری اعمال می‌شود.

به گزارش برات نیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، زمان اعمال افزایش نرخ کرایه های تاکسی در سال جدید را نخستین روز اردیبهشت ماه اعلام کرد.

این درحالی است که هرساله در ابتدای سال جدید براساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، نرخ کرایه وسایل حمل و نقل عمومی افزایش می یابد.

توزیع برچسب تعبیه شده ویژه افزایش نرخ کرایه تاکسی

درهمین حال، براساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران از فردا اول اردیبهشت ماه جاری، نرخ کرایه و بلیت وسایل حمل و نقل عمومی در سالجاری ۲۵ درصد افزایش خواهد داشت.

مهدی اسماعیل‌بگی از اعمال افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی در سال جدید از ابتدای اردیبهشت‌ماه خبر داد و گفت: فرآیند توزیع و الصاق برچسب‌های تعبیه شده ویژه افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها در سال جاری (که با توجه به ویژگی‌های خاص طراحی شده در آن مقدمه آغاز اجرای طرح پرداخت الکترونیک نیز محسوب می‌شود)، در حال انجام است و از نخستین روز اردیبهشت ماه در معرض دید شهروندان تهرانی قرار می‌گیرد.

گزارش تخلفات افزایش کرایه حمل و نقل به 1888

وی در ادامه افزود: این افزایش بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، افزایش متوسط ۲۵ درصد به طور معمول و ۳۵ درصد بر اساس شرایط برخی خطوط و کاربری‌ها را شامل خواهد شد و مسافران می‌توانند با اسکن بارکد دوبعدی برچسب تعبیه شده، علاوه بر اطلاع از میزان کرایه، به خدمات دیگری نظیر امکان ثبت پیام تقدیر و تشکر، انتقاد و پیشنهاد و دیگر موضوعات در نظر گرفته شده به این منظور نیز دسترسی داشته باشند.

ضمن اینکه عملیات الصاق برچسب تاکسی‌های تلفنی و گردشی نیز طی هفته آتی انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران بار دیگر بر ابتدای اردیبهشت ماه به عنوان زمان در نظر گرفته شده برای اعمال افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها تاکید کرد و گفت: شهروندان تهرانی در صورت مشاهده هر گونه تخلف می‌توانند با سامانه ۱۸۸۸ تماس گرفته، مراتب را به دست اندرکاران امر در سازمان تاکسیرانی شهر تهران اطلاع دهند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست