امکان ترجمه توییت در توییتر در حال فعال شدن است و هم اکنون افراد می‌توانند توییت‌هایی را که به زبان‌های دیگر است را به راحتی متوجه شوند.

توییتر توسط مردم در سراسر جهان استفاده می‌شود و به همین ترتیب، توییت‌ها می‌توانند به زبان‌های مختلفی ارائه شوند. به طور کلی، توییت‌هایی که به یک زبان انتشار داده می شوند‌، معمولاً از سمت افرادی است که به آن زبان صحبت می‌کنند، اما در عین حال، ما یقین داریم که ممکن است بعضی از شما نسبت به آنچه این توییت‌ها می‌گوید کنجکاو باشید.

این امکان را مطمئناً می‌توانید را از طریق یک ابزار ترجمه مانند Google Translate در اختیار داشته باشید، اما این یک مرحله اضافی است. خبر خوب این است که طبق گفته‌های توییتر برزیل، آنها فاش کرده‌اند که این شرکت در حال کار بر روی یک ابزار ترجمه است که ترجمه توییت‌ها را انجام دهد تا کاربران بتوانند بدون نیاز به استفاده از ابزار یا خدمات خارجی، ترجمه یک توییت را به زبان دیگری دریافت کنند.

امکان ترجمه توییت‌ها
امکان ترجمه توییت‌ها فعال خواهد شد

همچنین به نظر می‌رسد حتی ممکن است گزینه‌ای در کار نباشد، به این معنی که اگر زبان توییتر شما به زبان انگلیسی تنظیم شود، تمام توییتهای ایجاد شده به زبان دیگر به طور خودکار به انگلیسی تبدیل و ترجمه می‌شوند. این ویژگی هم اکنون در حال تست در برزیل است و با وجود مفید به نظر آمدن آن، به نظر می‌رسد که بعضی از کاربران از ترجمه‌های اتوماتیک هیجان زده نیستند چرا که آنها به طور پیش فرض فعال شده‌اند.

ظرافت‌ها و نکات ریز زیادی در زبان وجود دارد که می‌توانند در طی ترجمه از بین بروند. همچنین واژگان یا اصطلاحات خاصی وجود دارند که ممکن است که ترجمه آنها الزاماً منطقی نباشد که فقط می‌تواند سردرگمی افراد را زیادتر کنند. با این حال، این یک آزمایش است و تصور می‌شود که احتمالاً توییتر با گذشت زمان این ویژگی را اصلاح خواهد کرد.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *