امکان ذخیره پادکست ‌‌های جداگانه در اسپاتیفای فعال شد. این به این معنا است که اسپاتیفای اخیرا تغییراتی در ساختار خود ایجاد کرده است. اگر اخیرا به اسپاتیفای توجه کرده باشید، شاید متوجه این شده باشید که اسپاتیفای بیشتر توان قابل توجه خود را بر روی پادکست‌ها گذاشته است.

به گزارش برات نیوز، به روزرسانی اخیر نسبت به خرید تهیه کنندگان پادکست عظیم مانند The Ringer یا Gimlet Media کاملاً متوسط است، اما اگر اسپاتیفای پخش کننده پادکست مورد نظر شما باشد، هنوز هم باید مفید باشد.

از امروز می‌توانید اپیزودهای پادکست ‌‌های جداگانه در اسپاتیفای را در مجموعه آنها ذخیره کنید، حتی اگر در نمایش مورد نظر اشتراک نداشته باشید.

اسپاتیفای
اسپاتیفای

اپیزودهای جداگانه یک دکمه بعلاوه دارند که می‌توانید برای ذخیره در بخش جدید «اپیزودهای خود» در برنامه، روی آن ضربه بزنید.

قبلاً، برگه اپیزودها در کتابخانه پادکست قسمت‌های جدیدی را که مشترک آنها شده‌ بودید و همچنین لیستی از همه موارد پخش نشده را نشان می‌داد.

اکنون، اپیزودهای ذخیره شده در قسمت اپیزودهای شما وجود خواهند داشت.

اگرچه به نظر می‌رسد این یک افزودنی پیش پا افتاده باشد، اما نوعی ویژگی است که مدت‌ها در سایر پخش کنندگان پادکست وجود داشت. این ویژگی مخصوصا برای مواقعی که می‌خواهید اپیزودهایی از نمایش‌هایی را بررسی کنید، اما لزوماً مشترک آنها برای مدت طولانی نیستید، کاملاً منطقی است.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *