فناوری

امکان انتقال تصاویر به گوگل فوتوز از طریق فیسبوک

انتقال تصاویر به گوگل فوتوز

امکان انتقال تصاویر به گوگل فوتوز از طریق فیسبوک اخیرا توسط این کمپانی اعلام شده که نگهداری تصاویر و به اشتراک گذاری آنها را راحت‌تر کرده است. سال گذشته، فیسبوک اعلام کرد که آنها ابزار جدیدی را راه اندازی می‌کنند که به کاربرها امکان می‌دهد عکس‌های فیس بوک خود را به گوگل فوتوز ارسال کنند. با برات نیوز همراه باشید.

مطمئنا این ویژگی مدت زمان زیادی را برای معرفی و استفاده کاربرها به خود اختصاص داده است، اما خبر خوب این است که اگر کاربرها مشتاقانه پیش‌بینی این ویژگی را کرده‌اند، فیسبوک تایید می‌کند که اکنون این امکان در سطح جهان در دسترس همه آنها است.

بیشتر بخوانید: خرید گیفی توسط فیسبوک ؛ تغییرات بزرگ برای شبکه های اجتماعی در راه است

مانند بیشتر ویژگی‌ها، فیسبوک این ابزار را در مناطق مختلف معرفی کرده است. به عنوان مثال، در ماه آوریل، این ابزار در ایالات متحده و کانادا در دسترس قرار گرفت، اما با این اعلامیه، فیسبوک اعلام کرد که این ابزار اکنون در سطح جهان و برای همه کاربرها قابل استفاده است. اگر به دنبال تهیه نسخه پشتیبان از عکس‌های خود هستید، این یک ابزار مفید است.

انتقال تصاویر فیسبوک به google photos

با توجه به رسوائی‌های اخیر فیسبوک، یقین بر این است که ممکن است افراد زیادی وجود داشته باشند که به فکر بستن حساب‌های کاربری خود باشند. با این حال، شما ممکن است در طول سال‌ها هزاران هزار عکس جمع کرده باشید و احتمالا نمی‌خواهید که همه آنها را از دست دهید، بنابراین با تهیه نسخه پشتیبان از گوگل فوتوز، می‌توانید با خیال راحت حساب فیسبوک خود را ببندید. انتقال تصاویر به گوگل فوتوز برای بسیاری از کاربران جذاب خواهد بود.

امکان انتقال تصاویر به گوگل فوتوز از طریق فیسبوک همچنین به عنوان یک ابزار پشتیبان عالی عمل می‌کند، چرا که داشتن پشتیبان‎‌های متعدد همیشه فکر خوبی است، زیرا در صورت عدم موفقیت یک منبع تهیه پشتیبان حداقل شما یک مورد دیگر از پشتیبان را در اختیار خواهید داشت. فیسبوک خاطرنشان می‌کند که آنها قصد دارند در آینده گزینه‌های دیگری را برای Google Photos معرفی کنند، بنابراین کاربرها می‌توانند برای در اختیار داشتن ویژگی‌های مفید دیگر منتظر بمانند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید