1. خانه
  2. اقتصاد
  3. ارز دیجیتال و رمز ارز
  4. اوکراین NFT اهدایی خود را به قیمت ۹۰ اتریوم فروخت
ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

اوکراین NFT اهدایی خود را به قیمت ۹۰ اتریوم فروخت

فروش NFT اهدایی توسط اوکراین

کریپتوپانک ۵۳۶۴ که به منظور کمک به اوکراین در طول جنگ با روسیه به این کشور اهدا شده بود، به قیمت ۹۰ اتریوم فروخته شد.

به گزارش برات نیوز، NFT اهدایی خود را به قیمت ۹۰ اتر معادل چیزی بیشتر از ۱۰۰ هزار دلار فروخت تا از آن برای تهیه کمک رسانی به مردم خود استفاده کند.

اوکراین یکی از کشورهایی بود که علاقه‌ای به ارزهای دیجیتال نداشت. اما حالا جنگ باعث شد تا دولت این کشور به اهمیت کریپتو پی ببرد. از زمان شروع جنگ با روسیه، اوکراین توانسته کمک‌های مالی بسیار خوبی را از ارزهای دیجیتال و توکن‌های غیرقابل تعویض NFT دریافت کند.

این کشور حالا برای دریافت کمک‌های لازم برای شهروندان خود، یکی از NFTهای کریپتوپانک اهدایی را به قیمت ۹۰ اتر فروخت. در زمان اهدای این NFT، قیمت آن حدود ۱۶٫۱۹ اتر اعلام شد که قیمتی معدل ۳۱٫۷۲۲ هزار دلار داشت. زمانی که این NFT به کشور اوکراین اهدا شد، قیمت آن به ۱۰۰ اتر رسید که در آن زمان (۲۷ آوریل) ۲۸۸٫۴۱۴ هزار دلار اعلام شد.

حالا در زمان فعلی و جایی که قیمت ارزهای دیجیتال فروکش کرده‌اند، این کریپتوپانک به قیمت ۹۰ اتر معادل ۱۰۲٫۶۴۰ هزار دلار فروخته شد.

گفتنی است که فعالیت‌های اوکراین در زمینه ارزهای دیجیتال فقط به فروش همین NFT ختم نمی‌شود. اوکراین به سومین کشور غیر اتحادیه اروپا تبدیل شده است که به عضویت گروه بلاکچین اروپا درآمده است. با این اتفاق، اوکراین در تلاش است تا در زمینه شبکه بلاکچین، با دیگر کشورها همکاری داشته باشد.

اوکراین اعلام کرده که کریپتوهای اهدایی به این کشور در زمان جنگ با روسیه، پشتیبانی بسیار مهمی را ایجاد کرده است. اوکراین قصد دارد از این پس، به طور کامل از تکنولوژی بلاکچین با شرکای اروپایی خود پشتیبانی کند.

منبع: Cointelegraph

 

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

11 + 13 =

فهرست