اپدیت جدید مک به مذاق بعضی از کاربران خوش نیامده است. طبق گزارشات MacRumors، کاربرانی که مک‌بوک پروی ۱۳ اینچی خود را بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ خریده‌اند، هنگام اپدیت با صفحه سیاه مواجه می‌شوند. ظاهرا هیچ چیز حتی عملیات NVRAM و SMC این مشکل را حل نمی‌کند. با برات نیوز همراه باشید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

یک مهندس که در حال بررسی مشکل یکی از کاربران بود، مشکل را با برداشتن چیپ IC پورت HDMI حل کرد. اما هنوز مشخص نیست که این دلیل اصلی است یا نه.

آپدیت جدید مک با نام Big Sur
آپدیت جدید مک با نام Big Sur

ما از اپل خواستیم نظر خود را درمورد مشکل اپدیت جدید مک بگوید. شرکت از حداقل یک کاربر درخواست فرستادن دستگاهش را برای بررسی‌های بیشتر کرده است.

کاربر دیگری می‌‌گوید که تیم مهندسی اپل، از این مشکل خبر دارند. اگر صاحب مک‌بوک پرو ۱۳ اینچی قدیمی هستید، بهتر است که فعلا آن را آپدیت نکنید.

بیشتر بخوانید:

رونمایی اپل از چیپ M۱

معرفی اپل مک مینی جدید با پردازنده M۱

هنوز تایید نشده است که این مشکل برای همه پیش می‌آید و تعمیر آن هم هزینه بر است. همه مک‌بوک پروهایی که دچار این مشکل شدند، حتی با وجود خرید AppleCare، خارج از گارنتی هستند.

احتمالا در آینده اپل هزینه را خود تامین کند، ولی اگر خیلی سریع نیاز به یک سیستم کارآمد داشته باشید، باید هزینه زیادی پرداخت کنید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *