تکنولوژی

اپلیکیشن واقعیت افزوده سونی ، شما را برای خرید تلویزیون وسوسه می‌کند

اپلیکیشن واقعیت افزوده سونی

گوشی های هوشمند سونی چند سالی می‌شود که فروش بالایی ندارند. در جدید خبرها هم به این موضوع اشاره شده که بین ماه‌های ژانویه تا مارس ۲۰۲۰ تنها چهل هزار دستگاه گوشی سونی به فروش رفته است. این رقم با افت ۶۳.۷% نسبت به مشابه سال گذشته، کم‌ترین فروش در تاریخ سونی به حساب می‌آید. از طرفی، فروش تلویزیون های سونی همچنان خوب است و جایگاه قبلی خود را حفظ کرده. به همین جهت، این شرکت ژاپنی راهکاری جدید برای کمک به شما در خرید تلویزیون‌هایش ارائه داده است. از قضا، ابزار جدید آن‌ها یک برنامه‌ واقعیت افزوده موبایل است که در تلفن‌های اندروید با قابلیت AR Core و دستگاه‌های اپل با iOS ۱۱.۳ یا بالاتر اجرا می‌شود. اپلیکیشن واقعیت افزوده سونی می‌تواند تجربه شما برای خرید تلویزیون های سونی را دگرگون کند.

اپلیکیشن واقعیت افزوده سونی برای خرید تلویزیون

اپلیکیشن واقعیت افزوده سونی برای خرید تلویزیون طراحی شده است

برنامه‌ واقعیت افزوده سونی با نام Envision TV AR، یک اپلیکیشن فو‌ق‌العاده است که به شما کمک می‌کند اندازه ایده‌ال تلویزیون خود را پیش از خرید مشخص کنید. شما در گوشی همراه خود،‌ توسط این اپلیکیشن واقعیت‌افزوده سونی، اندازه‌ تلویزیون و صفحه‌نمایش را انتخاب کرده و سپس گوشی همراه خود را به سمت دیوار یا یک استند قرار می‌دهید. اپلیکیشن، تلویزیون مجازی را در فضای خانه‌ شما نشان می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید علاوه بر مشاهده‌ صفحه‌ نمایش، تعیین کنید که چه تلویزیونی و با چه اندازه ای مناسب فضای مدنظر شما است.

البته برنامه واقعیت افزوده سونی، فقط از مدل‌های تلویزیون این شرکت پشتیبانی می‌کند. هدف سونی از این که این برنامه را برای تلویزیون‌های خود طراحی کرده آن است که مخاطب، با استفاده از اپلیکیشن، تلویزیون‌های سونی را بخرد. البته چندان دور از ذهن نیست که تلویزیون‌هایی با برندهای مختلف،‌ اگر در اندازه‌ی تلویزیون‌های سونی تولید شده باشند، این اپلیکیشن برای آن تلویزیون‌ها نیز کاربرد خواهد داشت. از این اپلیکیشن در واقع برای انواع محصولاتی که هم‌اندازه‌ی تلویزیون‌های سونی هستند می‌توان بهره برد و هچنین بررسی کرد که آیا تلویزیون مورد پسند شما، در ابعاد فضای مدنظرتان در خانه مناسب است یا خیر.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید