1. خانه
  2. فناوری
  3. تکنولوژی
  4. ایرانسل مدرسه میسازد
تکنولوژی

ایرانسل مدرسه میسازد

ایرانسل مدرسه

به گزارش برات نیوز و به نقل از روابط عمومی ایرانسل،‌ در دیدار مدیرعامل ایرانسل و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، توافق شد تا از امکانات و ظرفیت ایرانسل در زمینه‌های فنی، اطلاع رسانی، مسئوولیت اجتماعی در خدمت گسترش فرهنگ مشارکت در حوزه مدرسه‌سازی استفاده شود. در این طرح ایرانسل مدرسه می‌سازد.

مدیرعامل ایرانسل در این دیدار گفت:«به عنوان یک عضو کوچک هیات علمی دانشگاه، باید بگویم که همه ما در طول تحصیل، از خدمات نظام آموزشی بهره‌مند بوده‌ایم و باید دین خود را به آموزش و پرورش ادا کنیم.»

بیشتر بخوانید: ایرانسل از تولید محتوای داخلی حمایت می‌کند

«آجر به آجر» عنوان پویشی است که با هدف گسترش و توسعه فرهنگ مشارکت مردمی در امر مدرسه‌سازی، به ‌منظور حضور افراد خیّر با هر سطح از توان مالی، برای سهیم شدن در مدرسه‌سازی، آغاز شده است. در قالب این طرح، آحاد جامعه با هر میزان درآمد و در هر سطح و طبقه‌ای، می‌توانند تنها با اهدای هزینه خرید حتی یک آجر، در مدرسه‌سازی سهیم شوند تا هیچ دانش‌آموزی از تحصیل جا نماند و بتواند در مدرسه‌ای با کیفیت و امکانات مناسب تحصیل کند.

در این مراسم همچنین با اشاره به نقش ایرانسل در کمک به پیاده‌سازی اهداف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برای ایجاد دسترسی به اینترنت پهن‌باند در مدارس روستایی، دو طرف در زمینه گسترش استفاده از ظرفیت و امکانات ایرانسل برای کمک به توسعه فرهنگ مشارکت مردمی در امر نوسازی، بازسازی و تجهیز مدارس، توافق کردند.

بیشتر بخوانید‌: اتصال ۱۰۳۴ روستا به شبکه ملی اطلاعات

در این دیدار، رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس نیز با قدردانی از خدمات بی‌شائبه ایرانسل در بازسازی مدارس استان‌های سیل‌زده، بر گسترش همکاری‌های فی‌مابین در زمینه مدرسه‌سازی تاکید کرد و افزود: سال گذشته، توسط 30هزار نفر خیّر، مبلغ 1500 میلیارد تومان برای کمک به مدرسه‌سازی اهدا شده و با اجرای این پویش، تلاش خواهد شد تا این فرهنگ در بین تمام اقشار جامعه، سازمان‌ها و نهادهای مختلف، بیش از پیش فراگیر شود که در این میان، نقش شرکت‌های بزرگی مانند ایرانسل، بسیار حائز اهمیت و ارزشمند است.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست