تکنولوژی

ایفای نقش ربات هوش مصنوعی در فیلم علمی تخیلی

ایفای نقش ربات هوش مصنوعی در فیلم علمی تخیلی

ایفای نقش یک ربات هوش مصنوعی در فیلم علمی تخیلی به تازگی توجه بسیاری را در دنیای هوش مصنوعی و تکنولوژی به خود جلب کرده است. در ادامه با برات نیوز همراه باشید.

برخلاف انسان، ربات‌ها به طور کلی احساساتی از خود نشان نمی‌دهند، چرا که آنها نمی‌توانند احساس را حس کنند. به این ترتیب، شما فکر می‌کنید مشاغل خاصی مانند کار بازیگری وجود دارند که به سادگی نمی‌توانند توسط ربات‌ها جایگزین شوند، اما سعی کنید دوباره فکر کنید. به نظر می‌رسد در هالیوود، ایفای نقش یک ربات هوش مصنوعی در فیلم علمی تخیلی به خوبی پیش می‌رود.

این فیلم توسط Bondit Capital Media و happy Moon Productions و رسانه جهانی تن تن پشتیبانی خواهد شد که همه آنها برای بودجه ۷۰ میلیون دلاری برای تولید این فیلم که صرفاً با عنوان « b »  نامیده شده، کمک خواهند کرد. در حالی که این اولین بار نیست که یک ربات واقعی در یک فیلم ظاهر می‌شود، اما اولین بار است که یک ربات مبتنی بر هوش مصنوعی در نقش اصلی به اجرای نقش می‌پردازد.

ربات هوش مصنوعی در فیلم علمی تخیلی
ایفای نقش یک ربات هوش مصنوعی در فیلم علمی تخیلی به تازگی توجه بسیاری را در دنیای هوش مصنوعی و تکنولوژی به خود جلب کرده است.

این ربات به نام اریکا توسط دانشمندان ژاپنی Hiroshi Ishiguro و Kohei Ogawa ساخته شده است که به این ربات می آموزند چگونه با استفاده از اصول مبتنی بر هوش مصنوعی خود، عمل کند.

به گفته یکی از سازندگان فیلم، سام خوزه: «بازیگرهای این فیلم، با روش‌های دیگر بازیگری، تجربه‌های زندگی خود را درگیر این نقش می‌کنند. ما مجبور شدیم حرکات و احساسات او را از طریق بخش‌های یک به یک مانند کنترل سرعت حرکات او، صحبت کردن با احساس، توسعه شخصیت و زبان بدن را شبیه سازی کنیم.»

داستان فیلم الها گرفته از دانشمندی است که این ربات را خلق کرده است و در تلاش است تا خطرات برنامه‌ای که خود برای تکمیل DNA انسان ایجاد کرده است در حالی که به این زن کمک می‌کند تا فرار کند را کشف کند. جالب خواهد بود که ببینید که این فیلم چگونه پیش می‌رود و نقش اریکا در این فیلم چقدر قانع‌کننده خواهد بود. بخش‌هایی از این فیلم در سال ۲۰۱۹ فیلمبرداری شده و انتظار می‌رود بقیه آن در ژوئن سال ۲۰۲۱ در اروپا انجام شود.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید