«به این زودی؟» واکنش ما به عکس‌های مرسدس بنز CLS ۵۳ در اوایل اکتبر بود. پسرعموی جذاب سدان کلاس E در اسپای شات‌های جدید برگشته است. به نظر این مدل ضعیف‌تر از مدل های دیگر است.

مانند تصاویر قبلی، مرسدس بنز از نمونه اولیه استاندارد CLS استفاده کرده است زیرا فقط قسمت جلویی استتار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با برات نیوز همراه باشید.

هنوز مطمئن نیستیم که این نمونه اولیه مرسدس بنز CLS است یا نمونه اولیه یک مدل دیگر. بدنه ماشین پایین است و شبیه CLS ۴۵۰ یا CLS ۴۰۰d (برای اروپایی‌ها) بنظر می‌رسد.

وقتی سازندگان ماشین می‌خواهند نمونه‌های اولیه را تست کنند، معمولا گل‌گیرها و چراغ‌ها را استتار می‌کنند ولی این بار ما تقریبا همه قسمت‌های این مدل را می‌توانیم ببینیم.

نمونه اولیه مرسدس بنز CLS
نمونه اولیه مرسدس بنز CLS از بغل

مرسدس بنز CLS بدون ابهام 

با این که تصاویر بدست آمده چیز واضحی از درون ماشین را نشان نمی‌دهند، ولی با کمی دقت می‌توان نوار سبز رنگی را روی داشبورد دید که احتمالا یک دستگاه کامپیوتری را نگه می‌دارد.

علاوه بر آن، می‌توان دید که مرسدس بنز برای نگه داشتن دستگاه کوچکی در سمت راست آینه جلو، از مکانیزم مکش استفاده کرده است.

بقیه کابین ماشین بنظر استاندارد می‌رسد و ظاهرا مرسدس قصد پنهان کردن آن را نداشت.

بیشتر بخوایند:

تصاویر لورفته از مرسدس بنز AMG GT سدان ۲۰۲۲

توقف مرسدس بنز در ساخت خودروی دنده‌ای

نمونه اولیه مرسدس بنز CLS
نمونه اولیه مرسدس CLS از پشت

فقط زمان می‌تواند به ما بگوید این مرسدس بنز است یا این شرکت مدل دیگری را تولید کرده است.

این مدل سدان تقریبا 3 سال پیش معرفی شد و احتمالا تا یکسال دیگر شاهد تغییر در ظاهر این مدل باشیم. تاریخ عرضه این مدل احتمالا قرار است با تاریخ عرضه AMG GT کوپه چهار در یکی باشد.

مشتریان دوست‌دار SUV را باید به خاطر تاخیر در تست این مدل مقصر بدانید.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *