اپل واچ از ابزارهای بسیار محبوب پوشیدنی در سطح جهان است که تقریبا تمامی انتظاراتی را که کاربران از آن دارند را برآورده ساخته است. بازار اپل واچ هم اکنون بیشتر از قبل شده است.

امروزه ابزارهای پوشیدنی‌ بسیار زیادی در بازار وجود دارند، اما به نظر می‌رسد که با وجود تعدد این گزینه‌ها، به ویژه مدل‌های ارزان قیمت، اپل واچ برترین گزینه آنهاست. این مطابق آخرین داده‌های سایت Counterpoint Research است که دریافتند هیچ ابزار پوشیدنی دیگری به اندازه ساعت‌های اپل محبوب نیست.

براساس داده‌های آماری این وب سایت، آنها دریافتند که اپل واچ در دو سه ماهه اول سال ۲۰۲۰، ۵۱.۴ درصد از درآمد جهانی ساعت هوشمند را به خود اختصاص داده است. همانطور که گفتیم، برندهای دیگر حتی با دستگاه‌های Garmin و Huawei به ترتیب با ۹.۴٪ و ۸.۳٪ جذاب نیستند و این نشانه قبضه کردن این کمپانی بزرگ در زمینه تولید ساعت‌های هوشمند است.

اپل واچ
اپل واچ به فروش زیادی در بزار خواهد رسید

همچنین به نظر می‌رسد که علیرغم اینکه شرایط اقتصاد به خوبی پیش نمی‌رود، در نتیجه همه گیری ویروس کرونا، ارسال ساعت هوشمند ۲۰ درصد نسبت به سال گذشته رشد کرده و در مجموع ۴۲ میلیون ساعت هوشمند در نیمه اول سال ۲۰۲۰ ارسال شده‌اند.

در مورد این ساعت‌ها، Counterpoint دریافت که ۲۲٪ رشد داشته است و بازارهای اروپا و آمریکای شمالی بعضی از بازارهای با رشد سریع هستند. در مورد اپل واچ که مورد بحث است، انتظار می‌رود اپل ساعت‌های هوشمند نسل بعدی خود یعنی Apple Watch Series ۶ را در ماه‌های آینده معرفی کند که می‌توانند دارای ویژگی‌های جدیدی برای ردیابی سلامت مانند نظارت بر اکسیژن خون باشد.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *