1. خانه
  2. اقتصاد
  3. اخبار اقتصادی
  4. بازار لوازم خانگی را کنترل کنید
اخبار اقتصادیمنتخب سردبیر

بازار لوازم خانگی را کنترل کنید

بازار لوازم خانگی

چند ماهی است که قیمت لوازم خانگی سیر صعودی گرفته و این لوازم پرکاربرد خانگی با قیمت‌های باورنکردنی و گزاف در بازار به فروش می‌رسد. بازاری پرتلاطم و حبابی که شکایات مردمی زیادی در پی داشته است. اما این بازار لجام گسیخته بهانه‌ای شد تا رییس جمهوری برای کنترل آن شخصا وارد شود و بر ضرورت اجرای نظارت‌های دقیق و اقدام فوری برای ساماندهی و کنترل قیمت ها در بازار لوازم خانگی تاکید کند. با برات نیوز همراه باشید.

رئیس جمهور با اشاره به افزایش تقاضا برای خرید لوازم خانگی پس از بازگشایی نسبی فعالیت ها و کسب و کارها و رفع برخی محدودیت ها در این راستا، خواستار استفاده از توانمندی و ظرفیت ایجاد شده برای تولید لوازم خانگی در داخل کشور و جلوگیری سریع از روند افزایشی قیمت این کالاها شده است. وی خواسته است که از بوجود آمدن تنگنا و مشکل برای مردم توسط برخی دلالان و افراد سودجو جلوگیری شود.

روحانی با تقدیر از تلاش‌ها و خدمات فعالان، دست اندرکاران و کارگران تلاشگر در زمینه تولید لوازم خانگی داخلی در کشور، از سرپرست وزارت صمت خواسته است تا با هماهنگی با اصناف و اجرای نظارت های دقیق نسبت به کنترل و ساماندهی بازار لوازم خانگی اقدام و گزارش‌های مربوط را به جلسه روز یکشنبه ستاد اقتصادی دولت ارائه کند.

رئیس جمهور تاکید کرده است که شایسته نیست با وجود تلاشی که تولید کنندگان کشور به‌ویژه در ماه‌های اخیر در زمینه افزایش تولید لوازم خانگی با کیفیت دارند، مردم برای خرید این محصولات دچار فشار و تنگنا باشند و باید تمام دستگاه های ذیربط در دولت با همکاری سایر بخش ها این مشکلات را برطرف کنند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست