موبایل

بازگشایی فروشگاه‌ اپل در آمریکا از هفته آینده

بازگشایی فروشگاه‌ اپل در آمریکا از هفته آینده

بازگشایی فروشگاه‌ اپل در دورانی که کرونا در مرحله خطرناکی قرار دارد، سروصدای زیادی به راه انداخت. شرکت اپل اعلام کرد که تمامی این فروشگاه‌ها مجهز به ابزار بررسی دمای بدن خواهند بود و همچنین تعداد محدودی از مردم می‌توانند وارد آن فروشگاه شوند. در ادامه با برات نیوز همراه باشید.

بخش اعظمی از فروشگاه‌های اپل (Apple) در خارج از چین، از ماه مارس تا به حال به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل بوده‌اند. هرچند در هفته‌های اخیر، شاهد بازگشایی فروشگاه‌ اپل در برخی کشورها بودیم.

فروشگاه‌های اپل، یکی از مهم‌ترین مراکز کلیدی تقاضای محصولات این شرکت هستند. بازگشایی فروشگاه‌های اپل نشان از بازگشت آرام این شرکت به حالت قبل دارد. به گفته تیم کوک (Tim Cook)، مدیرعامل شرکت اپل، بحران ویروس کرونا یکی از چالش‌برانگیز‌ترین مشکلات بود که اپل تجربه کرده است. تیم کوک در ادامه می‌گوید:

بسیار هیجان‌زده هستیم که هفته آینده فروشگاه‌های خود را در ایالات متحده بازگشایی خواهیم کرد. این اقدام از فروشگاه‌های ایالات آیداهو، کارولینای جنوبی، آلاباما و آلاسکا آغاز خواهد شد. تیم‌ ما دائما دمای بدن مشتریان را بررسی و از دستورالعمل‌های دولت در خصوص ویروس کرونا پیروی خواهد کرد.

بازگشایی فروشگاه‌ اپل در آمریکا

در ایالات‌ نام برده، اپل تنها ۶ فروشگاه در اختیار دارد که البته تایید نشده که آیا قرار است همه آن‌ها همزمان هفته آینده بازگشایی شوند یا خیر. به طور کلی، اپل ۵۱۰ فروشگاه در سرتاسر جهان در اختیار دارد که ۲۷۱ فروشگاه در ایالات متحده آمریکا هستند.

شرایط خوب اپل در دوران کرونا

طبق گفته اپل، هدف اول فروشگاه‌های این شرکت، تثبیت و تعمیر محصولات اپل است و تمامی مراحل امنیتی مرتبط با سلامت را برای کارمندان و مشتریان تامین خواهد کرد. از جمله این مراحل، بررسی دمای بدن مشتریان و کارمندان، فاصله‌گذاری اجتماعی و پوشش صورت کارمندان خواهد بود. پیروی از پروتوکل فاصله‌گذاری اجتماعی، اجازه خواهد داد تا در هر زمان، تنها تعداد اندکی از مشتریان قادر به ورود به فروشگاه باشند. البته شرکت اپل پیشنهاد کرده تا حد ممکن، مشتریان به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنند.

اگر چه فروشگاه‌های اپل در ایالات متحده از اواسط ماه مارس تعطیل بوده‌اند، با این حال این شرکت در گزارش خود اعلام کرده که در ۳ ماه اول سال ۲۰۲۰، شاهد افزایش اندک درآمد کلی خود بوده است. همچنین این شرکت در این دوران، رکورد خرده فروشی خود را که شامل فروش آنلاین می‌شود، شکسته است.

طبق بیان تیم کوک، فروشگاه‌های آنلاین اپل دوران شگفت‌انگیزی را در این ۳ ماه تجربه کرده‌اند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید