1. خانه
  2. اقتصاد
  3. مسکن
  4. باند تصادفات ساختگی توسط بیمه سینا کشف شد
مسکنمنتخب سردبیر

باند تصادفات ساختگی توسط بیمه سینا کشف شد

باند تصادفات ساختگی

پلیس آگاهی به‌تازگی از پرونده‌ای خبر می‌دهد که متعلق به سه زندانی آزاد شده است. این سه زندانی پس از آزادی، باند تصادفات ساختگی جهت کلاهبرداری از شرکت‌های بیمه توسط تصادفات ساختگی تشکیل دادند و توانستند با همین شگرد بیش از 2 میلیارد تومان از شرکت‌های بیمه اخاذی کنند.

به گزارش برات‌ نیوز ، سه متهم مذکور به‌تازگی تعدادی سند و مدرک به شرکت بیمه ارائه کرده و در انتظار دریافت خسارت بودند که با تلاش و پیگیری مدیریت حقوقی بیمه سینا دستگیر شدند و باند تصادفات ساختگی آن‌ها متلاشی شد.

این متهمان در جریان بازجویی‌های اولیه اعتراف کردند که مدتی می‌شود در شهرستان قم، موفق به فریب شرکت‌های بیمه شده و با مجروح کردن خود و صحنه‌سازی توانستند از آن‌ها خسارت بگیرند. این سه نفر همین سناریو را برای شرکت‌های بیمه در تهران نیز اجرا کرده بودند.

در گزارشی که از بازجویی این سه نفر منتشر شده است، یک نفر از آن‌ها چنین می‌گوید: ما 3 نفر در زندان با هم آشنا شدیم و نقشه ما به این صورت بود که به دست و پاهای‌مان صدمه می‌زدیم و به بهانه اینکه در تصادف مجروح شده‌ایم از بیمه درخواست خسارت کرده و پس‌از گرفتن خسارت آن را بین خودمان تقسیم می‌کردیم.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست