روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای دهه محرم مجموعه برنامه‌های ویژه‌ای با نام « مهر محرم » تدارک دیده که به‌صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

به‌گزارش برات نیوز، سید جمال هادیان، رئیس مرکز روابط‌ عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره برنامه‌های وزارت ارتباطات در اقامه عزای حضرت سیدالشهدا و ۷۲ تن از یارانش با توجه به محدودیت‌های ناشی از بیماری کرونا گفت: با اهتمام این مرکز و با استفاده از بستر پلتفرم‌های فضای مجازی، دو برنامه خاص تدارک دیده شده تا علاوه بر همکاران حوزه ارتباطات همه مردم عزیز و عاشقان عاشورایی از این برنامه‌ها استفاده کنند.

هادیان افزود: در این برنامه‌ها از شاعران آیینی سراسر کشور دعوت شده است تا جدیدترین و تأثیرگذارترین سروده‌های عاشورایی خود را اجرا کنند و حاصل این کار ۲۵ فیلم کوتاه از شاعران اهل‌بیت (ع) است که هر شب در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات درخصوص سایت‌هایی که مهر محرم را پوشش می‌دهند گفت: همچنین از روز شنبه یکم تا چهارشنبه پنجم شهریورماه هر روز به مدت ۳۰ دقیقه از ساعت ۱۲ تا ۱۲ و ۳۰ دقیقه پخش زنده سخنرانی و ذکر مصیبت اهل‌بیت(ع) از طریق سایت رسمی وزارت ارتباطات، سایت هیئت آنلاین، لنز ایرانسل، آپارات، اینستاگرام مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات؛ قابل مشاهده است.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *