1. خانه
  2. اقتصاد
  3. ارز دیجیتال و رمز ارز
  4. بزرگترین سرمایه‌گردان جهان ETF دار شد
ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

بزرگترین سرمایه‌گردان جهان ETF دار شد

بزرگترین سرمایه‌گردان جهان ETF دار شد

راه اندازی ETF بلاکچین توسط بلک راک BlackRock، بزرگترین سرمایه‌گردان جهان خون تازه ای به رگ جهان ارز دیجیتال تزریق کرد.

به گزارش برات نیوز،  مجموعه ثروتمند و تاثیرگذار بلک راک BlackRock با نزدیک به 10 تریلیون دلار سرمایه بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه در جهان نامیده می‌شود.

این شرکت با اضافه کردن ETF بلاکچین و تکنولوژی با نام IBLC به خط محصولات iShares خود، در صدد است تا سرمایه گذاران خود را با صنعت بلاکچین مرتبط کند.

بلک راک هدف اصلی از ورود به عرصه را آشتی بیش از پیش با صنعت ارز دیجیتال عنوان کرده است.

این صندوق قابل معامله به ارزش 4.7 میلیون دلاری به طور مستقیم داراریی‌های دیجیتالی خریداری نخواهد کرد.

مجموعه بلک راک تنها با سرمایه گذاری بر شرکت‌های فعال در زمینه بلاکچین به کار خود ادامه خواهد داد.

این صندوق در 41 هولدینگ صنعت ارز‌های دیجیتال سرمایه گذاری کرده است که صرافی آمریکایی کوین بیس با 11.45 درصد بالاترین سهم را در این صندوق خواهد داشت.

این در حالی است که در رتبه‌های بعدی شرکت به استخراج کننده بیت کوین ماراتن هم بر می خوریم که با 11.19 درصد در رتبه دوم قرار گرفته است.

حرکت صعودی بلک راک

بلک راک ETF صنعت بلاک چین را راه‌اندازی کرده و کریپتو را یکی از ۳ فرصت بزرگ معرفی می‌کند.

بزرگترین مدیر دارایی جهان و سرمایه گردان بین المللی اکنون یک ETF بلاک چین راه اندازی کرده است.

بلک راک رسما یک صندوق مبادله ای متمرکز بر بلاک چین راه اندازی کرده که بدون نیاز به مالکیت مستقیم دارایی های دیجیتال به سرمایه گذاران امکان می دهد تا در معرض صنعت کریپتو و بلاکچین قرار بگیرند.

بزرگترین مدیر دارایی جهان، که در حال حاضر حدود 10 تریلیون دلار دارایی را مدیریت می کند، ETF بلاکچین و فناوری جدیدی را به خط تولید iShares خود اضافه کرده است.

همان طور که ذکر شد ETF از 41 هلدینگ مجزا تشکیل شده است که بزرگترین هلدینگ آن صرافی رمزارز مستقر در ایالات متحده Coinbase است که 11.45 درصد از صندوق را تشکیل می دهد.

پس از ماینرهای بزرگ بیت کوین (BTC)، مانند ماراتون با 11.19٪ در رتبه سوم نوبت به بلاکچین ریوت با مسئولیت محدود می رسد که 10.41٪ از کل دارایی ها را تشکیل می دهد.

در کنار انتشار ETF جدید، بلک راک گزارشی منتشر کرد که در آن سه حوزه اصلی بازار که در حال حاضر دستخوش تغییرات دائمی هستند تشریح شده است.

این مقاله نشان می‌دهد که بلک راک چقدر در صنعت کریپتو صعودی است و بیان می‌کند در حالی که بیشتر توجه به دارایی‌های دیجیتال معطوف به قیمت و نوسان است، ارزش واقعی بلاک چین هنوز به طور کامل مشخص نشده است.

این مقاله به پذیرش ارزهای دیجیتال بانک مرکزی توجه و خاطرنشان می کند که 87 کشور در حال حاضر در حال کاوش در این فناوری هستند.

ETF های رمزنگاری در بین سرمایه گذاران نهادی به عنوان راهی برای قرار گرفتن در معرض صنعت ارزهای دیجیتال محبوبیت بیشتری پیدا می کنند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست