تکنولوژی

ادعای توییتر مبنی بر به سرقت نرفتن رمزهای عبور

به سرقت نرفتن رمزهای عبور توییتر

ادعای توییتر مبنی بر به سرقت نرفتن رمزهای عبور هنگام هک زمانی مطرح شد که تعداد زیادی از حساب‌‌های کاربری در این شبکه اجتماعی هک شدند. در ادامه با برات نیوز همراه شوید.

اخیرا چندین حساب کاربری مشهور در توییتر هک شده بود. بعضی از حساب‌های کاربری مشهوری که تحت تأثیر قرار گرفتند متعلق به بیل گیتس، جف بزوس، اپل، ایلان ماسک، اوبر و غیره بودند. با این حال ادعای توییتر مبنی بر به سرقت نرفتن رمزهای عبور هنگام هک این اطمینان را به کاربران می‌دهد که نگران به سرقت رفتن رمزهای عبور خود نباشند.

در توییتی از طرف این شرکت، آنها ادعا می‌کنند که هیچ مدرکی پیدا نکرده‌اند که نشان ‌دهد مهاجمان به هر رمزعبوری دسترسی داشته‌اند. در نتیجه، آنها بر این باورند که تنظیم مجدد رمز ورود و انتخاب رمز جدید ضروری نیست، اگرچه آنها تصور می‌کنند، اگر افراد می‌خواهند کلمات عبور خود را تغییر دهند، ممکن است این یک ایده خوب باشد، همانطور که خیلی‌ها توصیه می‌کنند که رمز عبور خود را زود به زود عوض کنید.

ادعای توییتر در مورد به سرقت نرفتن رمزهای عبور هنگام هک
ادعای توییتر در مورد به سرقت نرفتن رمزهای عبور هنگام هک درست است

دلیل اینکه چرا توییتر اعتقاد ندارد رمزهای عبور به خطر افتاده‌اند، این است که گزارشی از مادربورد قبلا نشان می‌داد که این حملات می‌توانند یک کار داخلی باشند. این به این معنی است که مهاجم با استفاده از ابزارهای توییتر برخلاف تشخیص رمزهای ورود به این حساب‌ها وارد کار شده است. به همین دلیل رمزهای عبور شما به طور بالقوه همچنان می‌توانند ایمن باشند.

اگر ترجیح می‌‌دهید که حساب شما امن بماند، می‌توانید دوباره رمز عبور خود را عوض کنید و راهنمای آنلاین در مورد نحوه انتخاب رمزعبور قوی و چگونگی استفاده از مدیریت رمز عبور را برای محافظت بهتر از حساب های آنلاین خود بررسی کنید.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید