در آغاز معاملات امروز شاخص کل بورس از روند کاهشی روزهای اخیر فاصله گرفت و با افزایش بیش از ۲۰ هزار واحدی در کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحدی قرار گرفت.

به گزارش برات نیوز، بورس تهران بعد از یک دوره روند کاهشی، امروز شنبه حرکت صعودی آغاز کرد و با افزایش بیش از 20 هزار واحدی تا ساعت 10 صبح، در کانال یک میلیون و 300 هزار واحدی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش در روند مثبتی امروز بورس تهران نمادهای فولاد، فملی، کگل، خودرو، وبملت و تاپیکو بیشترین تاثیر را داشتند.

بورس انرژی میزبان عرضه نفتای سبک شد

بر اساس این گزارش رینگ بین الملل بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه نفتای سبک شرکت نفت ستاره خلیج فارس خواهد بود.

رینگ داخلی این بورس، امروز (شنبه، ۱۰ آبان ماه) شاهد عرضه کالاهای آیزوفید، حلال ۴۰۲، ریفورمیت و حلال ۴۰۴ پالایش نفت تبریز، بلندینگ نفتا پالایش نفت بندرعباس، پنتان پلاس پتروشیمی پارس و هگزان پتروشیمی بندر امام است و نفتای سبک شرکت نفت ستاره خلیج فارس در رینگ بین الملل عرضه می شود.

پیش‌بینی روند معاملات بورس تهران در هفته جاری

گفتنی است به اعتقاد تحلیلگران بازار سرمایه، با توجه به معاملات روز چهارشنبه انتظار می‌رود در هفته پیش رو تا حدودی نظم به بدنه بازار برگردد و دوباره شاهد بازگشت رونق نسبی در بازار سرمایه باشیم.

البته این رونق نسبی به معنای ایجاد روندهای جدید در بازار برای بلندمدت و میان‌مدت نیست بلکه بدین معناست که حجم معاملات برای مدت محدود افزایش پیدا می‌کند و سهام دست به دست خواهند شد.

براساس پیش‌بینی اکثر کارشناسان، در کوتاه‌مدت شاهد روند صعودی سنگین و قوی در بدنه بازار نخواهیم بود و هر روندی در نهایت با فشار عرضه در بازار مواجه می‌شود.

این در حالی است که براساس پیش‌بینی اکثر کارشناسان، در کوتاه‌مدت شاهد روند صعودی سنگین و قوی در بدنه بازار نخواهیم بود و هر روندی در نهایت با فشار عرضه در بازار مواجه می‌شود.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *