1. خانه
  2. اقتصاد
  3. اخبار اقتصادی
  4. بورس کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد را فتح کرد
اخبار اقتصادیبورسمنتخب سردبیر

بورس کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد را فتح کرد

در پی واکنش مثبت بازار سرمایه به تصمیم افزایش دامنه نوسان به مثبت و منفی ۶، شاخص کل بورس با بیش از ۲۶ هزار واحد افزایش، پس از حدود هشت ماه دوباره به کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد بازگشت.

به گزارش برات نیوز، شاخص کل بورس امروز با ۲۶ هزار و ۶۵۴ هزار واحد افزایش تا رقم یک میلیون و ۵۰۱ هزار واحد صعود کرد. شاخص کل با معیار هم وزن نیز با افزایش ۶۷۸۲ واحدی روبرو شد و در رقم ۳۹۷ هزار و ۷۱۲ واحد ایستاد. معامله گران این بازار با انجام ۶۴۴ هزار معامله، ارزش معاملات را به ۷۱ هزار و ۷۰۲ میلیارد ریال رساندند که طی چند ماه گذشته بی سابقه بوده است.

گسترش نفت و گاز پارسیان، سرمایه گذاری تامین اجتماعی، سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پتروشیمی نوری، پتروشیمی پردیس و پالایش نفت بندرعباس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

شاخص کل فرابورس نیز امروز با ۳۱۱ واحد افزایش در رقم ۲۰ هزار و ۷۰۴ واحد ایستاد. در این بازار ۳۱۷ هزار معامله به ارزش ۱۸۴۷ میلیارد ریال صورت گرفت.

پتروشیمی تندگویان، پتروشیمی مارون، گروه توسعه مالی مهر آیندگان، بیمه پاسارگاد، پالایش نفت لاوان، شرکت آهن و فولاد ارفع و فولاد هرمزگان جنوب نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست