خودرو بنتلی با طراحی داخلی متفاوت و بسیار چشمگیر همه علاقه‌مندان خود را متعجب کرده و می‌توان آن را از تحسین‌برانگیزترین طراحی‌های داخلی خودرو نامید.

به گفته بنتلی، به نظر می‌رسد وسایل نقلیه آنها شروع به جذب طیف گسترده‌تری از خریداران باهوش خود کرده است. برای یک تولید کننده لوکس که از سال ۱۹۲۱ وجود داشته است، انتظار این است که چوب یک ماده اصلی در طراحی داخلی آن باشد، اما وجود خریداران جدید با جیب‌های پر از پول و با هزاران سلیقه مختلف، از سنتی گرفته تا مدرن، بنتلی را بر آن داشته است تا مجموعه متنوعی از آرایش داخلی را متناسب با شخصیت خریدار ارائه دهد. این اضافات اخیر مشتریان را گیج خواهد کرد، به طوری که برند لوکس انگلیسی اکنون روکش‌های رنگ‌آمیزی شده، چوب‌های شیاردار، سنگ و ظاهر فنی بیشتری (بخوانید: فیبر کربن) را بیش از هر زمان دیگری ارائه می‌دهد.

به گزارش برات نیوز، کاربردهای چوب بنتلی پیشرو در صنعت بوده است، بنتلی بهترین چوب را نهیه کرده و به آن شکل داده و صاف می‌کند، مواد را با دقت و مهارت ترکیب می‌کند که گفته می‌شود با بهترین سازندگان کابین خودرو رقابت می‌کند. به عنوان مثال، مدل کنتیننتال GT با هفت نوع چوب، با یک یا دو پرداخت در دسترس است. روکش دوتایی همچنین می‌تواند ترکیبی از دو گونه چوب از طریق یک بسته اختیاری روکش بنتلی Mulliner باشد.

در حال حاضر برنامه راه‌اندازی شخصی Mulliner سنگ لوح و کوارتزیت را که از معادن سنگی هند و با دست تهیه می‌شوند را ارائه می‌دهد. این طراحی‌ها توسط بنتلی شکل گرفته و با کار دست به پایان رسیده‌اند و دارای چوب‌های شیاردار بوده و ضخامت آنها فقط ۰.۱ میلی‌متر است. چهار رنگ مختلف برای تکمیل فضای داخلی موجود است: سفید پاییزی، کهکشانی، مسی و قرمز سفالی. علاوه بر این، مشتریان همچنین ممکن است مایل به انتخاب یک روکش دوگانه برای روکش سنگ باشند.

طراحی داخلی بنتلی
طراحی داخلی بنتلی

روکش‌های رنگ شده پیانویی گزینه بعدی هستند که رنگ‌هایی مطابق با هر یک از ۸۸ رنگ خارجی بنتلی و حتی ۸ رنگ داخلی پنهان، مانند دلفینی، بلوط سوخته، قرمز، سبز یشمی، بنفش و آبی سلطنتی را دارند. اینها به لطف پولیش نهایی با استفاده از پشم بره یک سطح بی عیب و نقص را ارائه می‌دهند که مانند آینه است.

برای کسانی که ظاهر براق را دوست ندارند، روکش چوبی موجود است و برای محافظت فقط با یک لایه بسیار نازک از رنگ مات تمام شده است. رنگ‌های بلوطی، کهربایی، تیره و بژ خاکستری برای روکش‌های چوبی موجود هستند که هر کدام با دست ساخته شده و سمباده زده شده‌اند و رنگ به شیارهای چوب می‌چسبد. این به مشتریان امکان را می‌دهد که بافت چوب را احساس کنند و تغییرات موجود در روکش چوبی به معنای منحصر به فرد بودن هر یک از ضمیمه‌ها است.

سرانجام، پرداخت فنی به صورت فیبر کربن برای زیبایی اسپرت آن ارائه می‌شود. فیبر کربن براق جایگزین تمام پنل‌های روکش شده است و دارای بافتی است که با ظاهر سه بعدی پیشرفته که به طور یکپارچه هندسی در داخل کابین قرار گرفته است، برجسته می‌شود.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *