آمازون به مشتریانی که پلی استیشن ۵ را پیش خرید کرده‌اند، اعلام نموده است که ممکن است نتواند سفارشات سیستم‌های PS5 را در تاریخ رونمایی از سیستم یعنی ۱۲ نوامبر تحویل دهد. ایمیلی برای مشتریانی که سیستم‌های PS5 را از آمازون پیش خرید کرده‌اند، ارسال شده است که در آن شرکت آمازون اعلام نموده نمی‌تواند سفارشات را در زمان رونمایی از سیستم تحویل دهد و احتمالا با با تاخیر در تحویل پلی استیشن ۵ مواحه شوند.

طبق گزارش برات نیوز، متن نامه به این شرح است، «ما در مورد سفارش کنسول پلی استیشن ۵ با شما تماس می‌گیریم تا پیشاپیش به شما اطلاع دهیم که ممکن است به دلیل تقاضای زیاد، این محصول با تاخیر تحویل داده شود. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا محصول مد نظر در اسرع وقت پس از تاریخ عرضه به دست شما برسد.» 

بیشتر بخوانید: هر آنچه درباره کنسول پلی استیشن ۵ می‌دانیم

وقتی پیش فروش سیستم‌های PS5 آغاز شد، مشتریان Walmart دریافتند که برخی از سفارشاتشان کنسل شده‌اند اما پیش فروش‌های سیستم‌های PS5 شرکت آمازون همچنان معتبر هستند. در مورد آمازون، تنها مسئله این است که این شرکت نمی‌تواند سفارشات را در روز رونمایی محصول به دست مشتریانش برساند و به احتمال زیاد با تاخیر در تحویل مواجه شویم.

سفارشات سیستم‌های PS5
آمازون سفارشات پلی استیشن ۵ را با تاخیر تحویل خواهد داد

هنگام عرضه نینتندو سوئیچ نیز شرایط مشابه‌ای برای آمازون پیش آمد و آمازون نتوانست تمام سفارشات را در موعد مقرر به دست مشتریان برساند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *