1. خانه
  2. فناوری
  3. موبایل
  4. تاریخ برگزاری رویداد سامسونگ برای رونمایی از محصولات جدیدش مشخص شد
موبایل

تاریخ برگزاری رویداد سامسونگ برای رونمایی از محصولات جدیدش مشخص شد

تاریخ معرفی گلکسی نوت 20

اگر از هواداران گوشی‌های هوشمند سری نوت سامسونگ باشید، حتما به دنبال زمان برگزاری رویداد سامسونگ برای معرفی رسمی گوشی گلکسی نوت 20 هستید. خبر خوب اینکه سامسونگ بالاخره به صورت رسمی اعلام کرد که در تاریخ ۵ آگوست سال جاری، رویدادی برای رونمایی از گوشی گلکسی جدید خود برگزار می‌کند. تاریخ معرفی گلکسی نوت 20 توسط سامسونگ ۵ آگوست اعلام شده است.

البته این شرکت به طور دقیق اعلام نکرده است که چه دستگاه‌هایی را در این رویداد معرفی خواهد کرد. با این حال می‌توان ‌حدس زد که در آن، شاهد رونمایی از گلکسی نوت 20 خواهیم بود. همچنین شایعاتی درباره تلاش سامسونگ برای ارائه نسخه ۵g گلکسی زد فلیپ هم به گوش می‌رسد. بنابراین احتمال معرفی این گوشی هم در رویداد پیش رو، دور از ذهن نخواهد بود.

تاریخ برگزاری رویداد سامسونگ
به احتمال فراوان، در این رویداد شاهد رونمایی از نوت ۲۰ خواهیم بود

علاوه بر این، سامسونگ دارای مجوعه‌ای از ابزارها شامل دستگاه‌های پوشیدنی و گلکسی واچ ۳ هم است که به احتمال زیاد شاهد رونمایی از آن‌ها در رویداد ۵ آگوست خواهیم بود. البته باید به این نکته اشاره کنیم که به خاطر محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا، برگزاری رویداد سامسونگ به صورت مجازی صورت خواهد پذیرفت. بنابراین همه افراد علاقه‌مند به محصولات این شرکت، می‌توانند به صورت زنده و از طریق سرویس‌های استریم، شاهد این رویداد باشند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست