تکنولوژی

تبدیل دوربین فوجی به وب کم

تبدیل دوربین فوجی به وب کم

دوربین های فوجی فیلم به وب کم تبدیل می شوند و این توسط نرم افزار جدید این شرکت برای تبدیل دوربین به وب کم انجام می‌شود که به تازگی بیرون آمده است. این خبر بسیار خوبی برای دارندگان دوربین فوجی فیلم خواهد بود. بعضی از شما ممکن است به یاد بیاورید که خیلی وقت پیش، کانن نرم افزاری را منتشر کرد که به کاربران دوربین‌هایش اجازه می‌داد تا آن را به وب کم تبدیل کنند. اخیرا گزارش شده است که فوجی فیلم در حال برنامه‌ریزی اپلیکیشنی مشابه است. با برات نیوز همراه باشید.

صاحبان وب کم FUJIFILM X ، از این به بعد می‌توانند دوربین‌های خود را به سادگی با وصل کردن آن به رایانه‌های خود، به وب کم تبدیل کنند. طبق گفته این شرکت، «کاربران قادر خواهند بود نرم‌افزار را روی هر رایانه شخصی‌ای نصب کنند و با استفاده از یک کابل USB، به یک دوربین پشتیبانی شده متصل شده تا یک محیط کنفرانس وب را با کیفیت بسیار بالاتر تصویر ایجاد کنند.»

تبدیل دوربین فوجی به وب کم

بله، درست می‌خوانید، این تقریبا یک تجربه plug-and-play است که بهبود تماس‌های ویدیویی کنفرانس شما را بسیار آسان می‌کند. پیش از این، کاربران می‌توانستند دوربین‌های فوجی فیلم خود را به وب کم تبدیل کنند، اما این امر باعث می‌شود که آنها تجهیزات اضافی مانند کارت کپچر را خریداری کرده و از نرم‌افزار شخص ثالث استفاده کنند، اما این کار بسیاری از کارهی دیگر را برای آنها آسان می‌کند.

درست است که دوربین‌های Fujifilm را می‌توان به به Webcam می شوند، اما باید توجه داشت که همه دوربین‌های Fujifilm با این نرم‌افزار سازگار نیستند. در حال حاضر به نظر می‌رسد که این نرم‌افزار محدود به دوربین‌های رده بالا این شرکت است که شامل GFX۱۰۰, GFX۵۰S, GFX ۵۰R, X-H۱, X-Pro۲, X-Pro۳, X-T۲, X-T۳ و X-T۴ است. این ویژگی جدید برای دوربین های فوجی فیلم باعث می‌شوند که استریمرها بتوانند از این دوربین‌ها استفاده کنند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید