تکنولوژی

شرکت زوم، یک تبلت جدید ۶۰۰ دلاری را مختص دورکاری عرضه کرد

تبلت DTEN ME

زوم بر پلتفرم‌های مختلفی مانند گوشی‌های‌ همراه و کامپیوترها در دسترس است، اما به ‌نظر می‌رسد که این شرکت قصد دارد دامنه محصولات خود را گسترش دهد و به‌ همین منظور با DTEN برای تولید تبلت DTEN ME آغاز به همکاری کرد. این تبلت، یک تبلت بسیار بزرگ ۲۷ اینچی است که زوم به صورت پیشفرض روی آن بارگذاری شده است.

۶۰۰ دلار برای این تبلت که کار خاصی به جز داشتن ویژگی‌های مختلفی برای دورکاری و پشتیبانی از زوم انجام نمی‌دهد، به‌نظر قیمت گزافیست. با کمک تبلت DTEN ME شما قابلیت دسترسی سریع به زوم و ویژگی‌های آن مثل برگزاری جلسه، تخته سفید و مخاطبین را خواهید داشت. همچنین، DTEN ME می‌تواند با تقویم و جلسه‌های پیش‌ روی شما همگام شود.

با کمک تبلت DTEN ME شما قابلیت دسترسی سریع به زوم و ویژگی‌های آن مثل برگزاری جلسه، تخته سفید و مخاطبین را خواهید داشت.

مخاطب هدف این تبلت دقیقا مشخص نیست زیرا همان‌طور که قبلا گفته شد، استفاده از زوم روی گوشی‌‌های همراه، کامپیوتر و یا یک تبلت معمولی مثل آی‌پد چندان کار سختی نیست؛ با این وجود، شاید تبلت جدید شرکت زوم بتواند در محیط‌های اداری و مدرسه مورد استفاده قرار بگیرد و وارد شدن به یک کنفرانس زوم را آسان کند تا کاربر دیگر مجبور نباشد که آن را روی گوشی‌همراه یا تقویم خود ثبت کند.

تبلت DTEN ME تنها یکی از چندین محصول تولید شده از همکاری‌های زوم با دیگر شرکت‌هاست و به‌نظر می‌رسد که روند ساخت سخت‌افزارهای دیگر همچنان ادامه خواهد‌ داشت. طبق جدیدترین اعلامیه زوم، این شرکت قصد دارد در آینده‌ای نزدیک با همکاری Neat Bar و Poly Studio X Series، محصولات بیشتری را به بازار عرضه کند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید