برگزاری یازدهمین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات و دانش با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول رشد و توسعه دانش و فناوری اطلاعات را دنبال می‌کند.

به گزارش برات نیوز، یازدهمین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات و دانش از فردا آغاز به کار می کند.

یازدهمین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات و دانش(IKT 2020)، از فردا سه شنبه دوم دی ماه به مدت 2 روز از سوی انجمن فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

این رویداد با هدف رشد و توسعه دانش و فناوری اطلاعات و انتقال آخرین تجارب و دستاوردهای پژوهشی و صنعتی در این زمینه و فراهم کردن بستری مناسب برای توسعه‌ زمینه‌های مطرح در کنفرانس برگزار خواهد شد .

مرکز تحقیق و توسعه همراه اول وتمرکز بر حوزه های نو وکاربردی

بر اساس این گزارش، تمرکز بر زمینه‌های نو و کاربردهای آن توسط انجمن فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی به صورت مجازی و با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول برگزار می شود.

محورهای «کاربردها و خدمات الکترونیکی در شرایط پاندمی»، «کاربردهای فناوری اطلاعات و دانش در سلامت الکترونیک، مراقبت‌های بهداشتی و بیوانفورماتیک»، «علوم داده، داده کاوی و کلان داده‌ها»، «پردازش محتوا»، «مهندسی و مدیریت دانش» در یازدهمین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات و دانش مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 «تحلیل شبکه‌های اجتماعی و رایانش اجتماعی و فرهنگی»، «هوش تجاری، سیستم‌های خبره، سیستم‌های تصمیم‌یار و سیستم‌های توصیه‌گر» و «بسترها و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و دانش» از دیگر محورهای این کنفرانس است .

همچنین محورهای «تعامل انسان با کامپیوتر، پردازش چندرسانه‌ای، بازی‌های رایانه‌ای، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده»، «امنیت فضای سایبری و حریم خصوصی» و «کسب و کارهای جدید در فناوری اطلاعات و دانش» در این کنفرانس مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *