خودروسازان داخلی مدت هاست که تلاش دارند تا تولیدات جدید خود را به فناوری ها و استانداردهای روز دنیا تجهیز کنند و در این راستا گام های بلندی را برداشته اند. تولید دنا پلاس توربواتوماتیک هم یکی از همین تولیدات جدید و پیشرفته گروه صنعتی ایران خودرو است که نخستین سری از این محصول به مشترکان عرضه شد .

به گزارش برات نیوز، مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو در مراسم تحویل نخستین سری محصول دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک، با تاکید بر اینکه بهبودهای ۲۰گانه در دنا پلاس توربواتوماتیک صورت گرفته است، از این محصول به عنوان دستاورد و گام بزرگ رو به جلو در صنعت خودروسازی کشور یاد کرد.

نخستین مرحله تحویل محصول جدید گروه صنعتی ایران‌خودرو (دنا پلاس توربوشارژر اتوماتیک) طی مراسمی، توسط مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو کلید هریک از خودروها به مشتریان تحویل داده شد.

فرشاد مقیمی با بیان اینکه در دنا پلاس توربو اتوماتیک، ۲۰ تغییر و بهبود قابل توجه اعمال شده است، از عرضه نسخه‌های جدیدتر و به روزتر دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک در آینده خبر داد و گفته است: بهبودهای صورت گرفته در دنا پلاس اتوماتیک نسبت به نوع دستی آن، سبب رضایت بیشتر مشتریان از رانندگی و فرمان پذیری خودرو خواهد شد.

وی ضمن عذرخواهی از مشتریان بابت تاخیر ناشی از موانع بیرون از ایران خودرو در تحویل این محصول، طراحی و تولید دنا پلاس توربواتوماتیک را حاصل توانمندی و ظرفیت‌های متخصصان و مهندسان ایران خودرو دانسته و تصریح کرد: با وجود همه سختی‌ها و مسائل و مشکلات موجود در صنعت خودروسازی کشور، توانستیم از ابتدای امسال تاکنون، بیش از ۲۰۴ هزار دستگاه خودرو تولید کنیم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، نشان از رشد ۴۰ درصدی دارد.

کاهش دستگاه های تعهد معوق به ۳۰ هزار دستگاه

او همچنین از کاهش میزان تعهدات معوق ایران‌خودرو خبر داد و گفت: موفق شدیم تا تعداد ۲۰۰ هزار دستگاه تعهد معوق سال گذشته را به ۳۰ هزار دستگاه کاهش دهیم و با همین آهنگ، ظرف مدت کوتاهی تعهدات معوق خودروهایی که در حال حاضر امکان تولید آن ها وجود دارد را به صفر خواهیم رساند. 

مقیمی ضمن تاکید براینکه چنانچه به توان داخل اعتماد شود، موجب خلق اتفاقات بهتری در صنعت کشور خواهد شد، ابزار امیدواری کرد: رضایت استفاده از خودروی دنا پلاس توربواتوماتیک، نارضایتی‌های حاصل از دیرکرد در تحویل این خودرو را که محصول بی‌رقیب داخلی است، جبران کند.

تحویل خودرو در منزل مشتریان، ابتکار جدید ایران خودرو

در این مراسم محسن ناقدی قائم مقام مدیرعامل در بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش ایران خودرو نیز با بیان اینکه مراسم تحویل نمادین، شروعی برای ارسال خودروهای دنا پلاس به تمام مشتریان خواهد بود، گفت: این خودرو، نماد افتخاری است برای آنکه از بابت توان و ظرفیت مهندسی و عملیاتی که در کشور وجود دارد به خود ببالیم.

وی با اشاره به همکاری ایران‌خودرو و امدادخودرو در راستای امکان جدید تحویل خودرو به مشتریان، اظهار کرد: بر اساس این امکان که برای نخستین بار است توسط ایران‌خودرو صورت می‌گیرد، خودروی خریداری شده توسط امدادخودرو و با استفاده از خودروبر، در منزل به مشتریان تحویل داده می‌شود که اجرای این طرح از شهر تهران آغاز خواهد شد.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *