اخبار اقتصادیبانک و بیمهمنتخب سردبیر

جزییات وام یک میلیونی ویژه کرونا مشخص شد

ستاد تسهیلات حمایتی کرونا به حدود 20 میلیون و 184 هزار و 368 خانوار از مجموع 24 میلیون و 200 هزار خانوار یارانه‌بگیر، یک‌میلیون تومان وام ویژه کرونا اختصاص داد. با برات نیوز همراه باشید.

حسین میرزایی سخنگوی این ستاد اعلام کرد: هنوز 4 میلیون خانوار یارانه‌بگیر باقی‌مانده‌اند که وام یک میلیون تومانی خود را دریافت نکرده‌اند. علت عدم دریافت وام این است که شماری از این افراد خودشان تمایلی به دریافت نداشته و شماری دیگر نیز سیم‌کارت به نام خودشان نیست. برای چنین افرادی این امکان را فراهم کردیم که بتوانند به ‌صورت آنلاین سیم‌کارت تهیه کنند و تسهیلات حمایتی کرونا استفاده کنند.

تسهیلات حمایتی کرونا

او همچنین اضافه کرد مهلت ثبت‌نام برای دریافت این وام یک میلیون تومانی، دهم خرداد ماه سال جاری تعیین شده که قابل تمدید نیست. همچنین این وام تا تاریخ 22 خرداد ماه سال جاری نیز برای افرادی که مراحل ثبت‌نام را به‌درستی طی کرده اما تاکنون مبلغی دریافت نکرده‌اند، به حسابشان واریز خواهد شد.

میرزایی در ادامه سخنان خود گفت: ما تاکنون هیچ پیامک تاییدی برای متقاضیان این وام یک میلیون تومانی ارسال نکرده‌ایم. سیستم پیامکی به‌گونه‌ای است که اگر به سرشماره 6369 یک نقطه هم ارسال شود، یک پیامک برای آن‌ها ارسال می‌شود که به معنای تاییدیه دریافت پیام است و به هیچ عنوان به معنای صحت پیام ارسالی نخواهد بود.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید