1. خانه
  2. اقتصاد
  3. اخبار اقتصادی
  4. تشویق مالی دولت انگلیس برای حرکت به سمت خودروهای الکتریکی
اخبار اقتصادیخودرو

تشویق مالی دولت انگلیس برای حرکت به سمت خودروهای الکتریکی

تشویق مالی دولت انگلیس برای حرکت به سمت خودروهای الکتریکی

دولت انگلیس مبلغی را برای تشویق مردم به تعویض خودروهایشان با خودروهای الکتریکی می پردازد. تشویق مالی دولت انگلیس می تواند در حرکت به سمت خودروهای الکتریکی تاثیر باشد. با برات نیوز همراه باشید.

خودرو به هیچ وجه وسیله ارزانی نبوده است، بنابراین می توانید تصور کنید افرادی که در حال حاضر صاحب یک اتومبیل هستند، ممکن است مایل به تعویض خودروی جدید نباشند، به ویژه یک خودروی الکتریکی که هنوز جریان اصلی آن کاملا در جامعه جا نیفتاده است و با چالش های خاص خود روبروست. با این حال در انگلیس، دولت در تلاش است که این کار را به صورت جهت دار و با تشویق مالی دولت پیش ببرد.

تشویق مالی دولت انگلیس چقدر است؟

بر اساس گزارشی از تلگراف، آنها ادعا می کنند که دولت انگلستان در زمان نخست زیری بوریس جانسون می تواند به هر راننده 6000 پوند پرداخت کند تا خودروهای بنزینی فعلی خود را به خودروهای برقی تبدیل کنند. در حالی که به نظر می رسد این حرکت دولت می تواند حرکتی در جهت سبز شدن باشد، اما در حقیقت این کار برای رونق بخشیدن به صنعت خودروی الکتریکی است که از زمان ابتلا به بیماری همه گیر کرونا با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند.

این می تواند به خودروسازان انگلیس مانند جگوار و مینی کمک کند که فروش بیشتری داشته باشند و در ضمن به رونق اقتصاد کشور نیز کمک می کند زیرا مردم را به صرف هزینه در این شرایط ترغیب می کند. بریتانیا در حال حاضر به دنبال ممنوعیت فروش خودروهای احتراقی تا سال 2035 است، بنابراین این انگیزه می تواند در مسیر طولانی رسیدن به اهداف کمک کند.

راه حل دولت ها برای کمبود ایستگاه شارژ

با این حال هنوز مشکلاتی حول این مسئله مانند تعداد ایستگاه های شارژ این وسایل نقلیه الکتریکی در مقایسه با پمپ بنزین وجود دارد که در همه مناطق کشور وجود ندارد. در کشورهای دیگر تلاش هایی را برای رفع این مسئله مشاهده می کنیم. برای مثال در آلمان این امر به این صورت پیش رفته است که تمام جایگاه های پمپ بنزین موظف به ارائه جایگاه شارژ خودروهای الکتریکی نیز هستند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست