اخبار اقتصادیمنتخب سردبیر

کرونا دوباره تهران را تعطیل کرد

تعطیلی تهران کرونا

پس از شیوع گسترده دوباره ویروس کرونا در هفته‌های اخیر و به‌منظور جلوگیری از شیوع بیشتر این ویروس برخی از مشاغل تهران دوباره به مدت یک هفته متوقف شد. آیا تعطیلی تهران کرونا را کنترل میکند؟

به گزارش برات نیوز، انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران به تشریح جزییات تعطیلی برخی مشاغل در شهر تهران پرداخته گفت: در پی بررسی‌های علمی و کارشناسی‌ای که در ستاد مدیریت و مبارزه با کرونا در استان تهران انجام و به تایید کمیته انتظامی و امنیتی ستاد مبارزه با کرونا در سطح ملی رسیده است، تصمیماتی مبنی بر توقف فعالیت برخی مشاغل در شهر تهران گرفته شده است.

محسنی اضافه کرد: فعالیت باشگاه‌های ورزشی همچون باشگاه‌های بدنسازی و ورزش‌هایی که پربرخورد هستند. همچنین مراکز تفریحی آبی، استخرهای سرپوشیده برای مدت یک هفته تعطیل می‌شود.

کرونا دوباره تهران را تعطیل کرد
برخی مشاغل در شهر تهران به مدت یک هفته تعطیل شدند.

تعطیلی تهران کرونا را کنترل میکند؟

استاندار تهران افزود: کافه، قهوه خانه، چایخانه، باغ وحش، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، موزه و باغ موزه ها، سینما، تئاتر و مراکز مشابه، تالارهای پذیرایی، دانشگاه ها، مدارس، حوزه‌های علمیه، مدارس شبانه روزی، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، زبان سراها، کتابخانه ها و سایر آموزشگاه‌ها نیز جزو این تعطیلی‌ها است.

وی ادامه داد: هرگونه تجمع شامل مراسم عروسی و برگزاری مراسم ترحیم و همایش‌ها برای یک هفته از تاریخ ابلاغ ممنوع است.

همچنین استاندار تهران روی این موضوع تاکید کرد که: بحثی که در ستاد دنبال می‌کنیم نظارت جدی بر اجرای تصمیمات اتخاذ شده است تا روند رو به رشد بیماری در استان تهران کنترل و مهار شود تا  در روزهای آینده روند کاهشی بیماری را شاهد باشیم.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید