1. خانه
  2. اقتصاد
  3. اخبار اقتصادی
  4. شورش و غارت در آمریکا موجب تعطیلی فروشگاه‌های اپل شد
اخبار اقتصادی

شورش و غارت در آمریکا موجب تعطیلی فروشگاه‌های اپل شد

تعطیلی فروشگاه ‌های اپل

با تمام شدن دوران قرنطینه حاصل از بیماری کرونا، شرکت اپل که فروشگاه‌های خود را باز کرده و روند عادی کار خود را از سر گرفته بود، به‌دلیل اعتراضات اخیر مردم و شورش و غارت حاصل از درگیری‌‌هایی که این روزها گریبان آمریکا را گرفته است مجبور به بستن دوباره فروشگاه‌ها شد. تعطیلی فروشگاه ‌های اپل به دلیل شروع موج جدیدی از اعتراضات در آمریکا رخ داده است. با برات نیوز همراه باشید.

برات‌نیوز گزارش می‌دهد که شرکت اپل به‌تازگی تصمیم گرفته است بیشتر فروشگاه‌های خود را در ایالات متحده آمریکا به‌دلیل اعتراضات شدید علیه نژادپرستی، برای حفظ سلامت و امنیت کارکنان و مشتریان خود تعطیل کند.

 

بیشتر بخوانید: تولید آیفون اپل در کشور هند به‌سرعت افزایش پیدا می‌کند

 

بعد از کشته شدن یک فرد غیرمسلح سیاه‌پوست بدست پلیس آمریکا و انتشار توییت تهدیدآمیز دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور، اعتراضات مردمی بالا گرفته و شورش‌هایی در سطح شهرهای مختلف ایجاد شده‌اند. در این شرایط، فروشگاه‌های اپل نیز از گزند این شورش‌ها در امان نبوده و صدماتی به آن‌ها وارد شده است؛ همچنین اپل گزارش داده بعضی از محصولات این فروشگاه‌ها نیز غارت شده‌اند. این شرکت آمریکایی، بسیاری از محصولات خود را از فروشگاه‌ها خارج کرده و تعدادی از اپل استورهای خود را تعطیل کرده است تا از این طریق میزان خسارات خود را به حداقل برساند. این فروشگاه‌ها که از ماه مارس سال جاری میلادی به‌دلیل کرونا بسته بودند، به‌تازگی فعالیت خود را طبق بیانیه اپل اغاز کرده بودند اما به‌نظر می‌رسد قرار نیست سال 2020 به اپل روی خوش نشان دهد! به‌نقل از وب‌سایت بیزینس اینسایدر ، یکی از اولین فروشگاه‌های مورد حمله معترضان، اپل استور واقع در شهر مینیاپولیس آمریکا بود. این اتفاقات موجب تعطیلی فروشگاه ‌های اپل شده و مشخص نیست این فروشگاه کی باز می‌شوند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست