بورسمنتخب سردبیر

نماد همراه اول در بورس به حالت تعلیق درآمد

تعلیق نماد همراه اول در بورس

حسین فلاح جوشقانی، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هفته گذشته نامه‌ای را منتشر کرد مبنی بر مغایرت تغییرات بسته های اینترنتی با مصوبات کمیسیون این سازمان. این نامه رئیس رگولاتور به بورس در واکنش به نامه مدیرعامل همراه اول به اداره نظارت بر ناشران گروه‌های مالی و خدماتی سازمان بورس بود. مهدی اخوان بهابادی، مدیر عامل همراه اول در نامه‌ای تغییرات بسته های اینترنتی را مغایر با مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی یا انجام تخلفی ندانسته و تاکید کرده بود که این تغییرات هیچ سودی برای همراه اول به دنبال نداشته است. حالا امروز خبر تعلیق نماد همراه اول در بورس به گوش رسید.

تغییرات بسته های اینترنتی
اطلاعیه سازمان بورس

 

بیشتر بخوانید: تغییر تعرفه‌ اینترنت همراه اول و ایرانسل

به‌گزارش برات نیوز، در پی این نامه رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خطاب به رئیس سازمان بورس اعلام کرد که تغییر بسته‌های اینترنتی، مغایر ماده ۴ الحاقیه پروانه همراه اول و مصوبه ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات است. در این نامه آمده که تخلف همراه اول و جریمه این اپراتور در نامه‌ای رسمی به اطلاع آنها رسیده و همچنین در نامه‌های مختلفی به سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و سازمان تعزیرات حکومتی اعلام شده و پرونده این موضوع در حال رسیدگی است.

به نظر می‌رسد به دنبال نامه رئیس رگولاتوری به سازمان بورس نماد معاملاتی همراه اول به حالت تعلیق درآمده است. سازمان بورس در اطلاعیه‌ای که در کدال منتشر کرده نماد معاملاتی این اپراتور را حداکثر تا اول شهریور ماه تعلیق کرده است.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید