تکنولوژیمنتخب سردبیر

تغییر تعرفه‌ اینترنت همراه اول و ایرانسل

تغییر تعرفه‌ اینترنت همراه اول و ایرانسل

چند ساعتی می‌شود که کاربران فضای مجازی به یک موضوع ویژه اشاره می‌کنند. تغییر تعرفه‌ اینترنت همراه اول و ایرانسل بدون اعلام قبلی. این تغییر تعرفه‌ها آنقدر غیر منتظره بود که سر و صدای اکثر مشترکان این دو اپراتور را درآورده است. در شبکه‌های اجتماعی کاربران به این افزایش قیمت ناگهانی اعتراض کرده‌اند و حتی در پست‌های خود به محمدجواد آذری جهرمی ویزر ارتباطات هم اشاره کرده‌اند. با برات نیوز همراه باشید.

در پی اعتراض شدید کاربران، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به این موضوع اشاره کرد که اخطار لازم به اپراتورها داده شده است؛ اما سوال اینجاست که این تغییر تعرفه‌ اینترنت همراه اول و ایرانسل دوباره به شرایط قبل باز می‌گردد؟

کاربران به این موضوع اشاره کرده‌اند که یکسری از بسته‌‌هایی که از آن‌ها استفاده می‌کردند، دیگر قابل استفاده نیستند. با این حال به نظر می‌رسد که این بسته‌ها همچنان در سایت ایرانسل و همراه اول فعال هستند و تنها از اپلیکیشن‌‌های این دو اپراتور حذف شده‌اند.

به دنبال این افزایش قیمت رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در توییتر به این موضوع اشاره کرد: بالابردن قیمت در برخی اپراتورهای تلفن همراه، در حالی که مردم به‌دلیل شیوع کرونا وابستگی بیشتری به فضای مجازی پیدا کرده‌اند، غیرمنطقی و غیرمعقول است و سازمان تنظیم با آن مخالفت کرده است. برخورد قانونی با اپراتورهای متخلف از صبح با ارسال اخطار آغاز شد. قیمت‌ها باید به قبل بازگردد.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید