تلویزیون تمام شفاف شیائومی رونمایی شد و این کمپانی مدعی شده که گام بزرگی در تولید این نسل از تلوزیون‌های بسیار پیشرفته برداشته است.

تلوزیون‌های ما وقتی که روشن نیستند تنها یک صفح نمایش بزرگ در اتاق‌های نشیمن ما هستند. شما همچنین می‌توانید آنها را به عنوان یک عضو اساسی هر خانه بنامید، اما چه کسی می‌گوید که آنها نمی‌توانند در عین حال زیبا به نظر برسند؟ اگر دنبال یک قطعه از وسایل بی نظیر و منحصر به فرد هستید، شاید برایتان جالب باشد که بدانید شیائومی تلوزیون بسیار پیشرفته سری شفاف  Mi TV Lux OLED را معرفی کرده است.

همانطور که از نام و عکس پیداست، تلویزیون تمام شفاف شیائومی تلویزیونی است که کاملا قابل دیدن است. این به آن معناست که در صورت عدم استفاده، به نظر می‌رسد که تنها یک قاب به دیوار آویزان شد یا روی میز تلویزیون قرار گرفته است و شیائومی ادعا می‌کند که با روشن شدن آن، تصاویر شناور در هوا ظاهر می‌شوند.

تلویزیون کاملا شفاف شیائومی
تلویزیون کاملا شفاف شیائومی

البته باید به این موضوع اشاره کنیم که هنوز این ویژگی از نزدیک دیده نشده است، اما تکنولوژی جدیدی نیست. ال جی در واقع مدتی است که روی نمایشگرهای شفاف کار می‌کند و آنها را در CES نشان داده است. سری شفاف Mi TV Lux OLED از پنل‌های ۵۵ اینچی ال جی استفاده خواهد کرد و دارای مشخصات دیگری شامل سرعت تازه سازی 120 هرتز، عمق رنگ ۱۰ بیتی و زمان پاسخ ۱ms است.

این شرکت همچنین این تلوزیون را با قیمت ۴۹،۹۹۹  یوان که تقریباً ۷،۲۰۰ دلار است، راهی بازار خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که این تلویزیون در خارج از چین هم عرضه می‌شود یا خیرد.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *