تکنولوژی

آپدیت جدید اینستاگرام: تماس تصویری با 50 نفر

تماس تصویری با 50 نفر در اینستاگرام

فیسبوک در تازه‌ترین آپدیتی که برای اینستاگرام منتشر کرده، یک امکان بسیار جذاب را در اختیار کاربران قرار داده است. از این پس کاربران می‌توانند تماس تصویری با ۵۰ نفر را به صورت همزمان تجربه کنند. این ویژگی برای دوران کرونا که اکثر مردم در خانه هستند، بسیار جذاب خواهد بود. با برات نیوز همراه باشید.

اینستاگرام هم در حساب کاربری توییتر خود به این موضوع اشاره کرده که کاربران می‌توانند گروه‌های ۵۰ نفرم برای برقراری تماس تصویری ایجاد کنند.

برای این که بتوانید با یکی از دوستان خود به صورت ویدئویی ارتباط برقرارکنید، قسمت پیام‌های خود را باز کنید و روی علامت تماس تصویری کلیک ‌کنید، سپس گزینه ایجاد یک اتاق (create a room) را فشار دهید. سپس می‌توانید انتخاب که کدام یک از دوستانتان را می‌خواهید به این چت‌روم  دعوت ‌کنید، بعد از آن می‌توانید لینک این اتاق را کپی ‌کنید و آن را با افراد بیشتری به اشتراک بگذارید و آن ها را به این اتاق دعوت ‌کنید و با آن‌ها در ارتباط باشید.

تماس تصویری با 50 نفر

در اوایل هفته گذشته، اینستاگرام یک ویژگی جدید هم در اختیار برخی کاربران قرار داد. این ویژگی که راهنماها یا (Guides) نام دارد قسمتی به اینستاگرام اضافه می‌کند که کاربران می‌توانند در آن مطالب آموزشی و راهنماهای مختلف قرار دهند. مثلا راهنماهایی درباره ویروس کرونا. اینستاگرام در طول چند ماه گذشته روی موضوع کرونا تمرکز زیادی کرد و سعی کرده ویژگی‌های کاربردی مختلفی را در اختیار کاربران و حتی کسب و کارها قرار دهد.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید