توسعه برنامه اپل نیازمند تامین قدرت محاسباتی برای توسعه‌ دهندگان و شرکت‌های سازنده برنامه‌های کاربردی برای دستگاه‌های .Apple Inc است.

به گزارش برات نیوز، تجارت ابری Amazon.com Inc از سرویسی رونمایی کرد که می‌تواند قدرت محاسباتی را به توسعه دهندگان و شرکت‌های سازنده برنامه‌های کاربردی برای دستگاه های Apple Inc. فراهم کند.

این سرویس ابری که Ec2 Mac Instances نامیده می‌شود، با رایانه‌های Mac Mini اجرا شده و اولین سرویس محاسبات ابری از یک فروشنده بزرگ است که برای macOS اپل کار می‌کند.

بیشتر بخوانید: خلاقیت جدید آمازون

پیش از این شرکت آمازون این سرویس را فقط برای ویندوز و لینوکس ارائه می‌داد.

خدمات وب آمازون این محصول را در آغاز کنفرانس سالانه خود اعلام کرد.

سرویس ابری آمازون
سرویس ابری آمازون

این سرویس همچنین می‌تواند به توسعه دهندگان برنامه‌های مصرف کننده برای آیفون و آی پد و همچنین مشتریان AWS شرکتی که بعضی از توسعه نرم‌افزارهای خود را روی دستگاه‌های Apple انجام می‌دهند‌، کمک کرده و توسعه برنامه اپل را راحت‌تر کند.

دیوید براون، معاون رئیس بخش اداره بررسی و ارزیابی سیستم ابری انعظاف پذیر آمازون، گفت: «ما همچنان در حال دریافت بازخورد از مشتریان سازمانی در مورد فرصت انتقال توسعه macOS داخلی به فضای ابری هستیم.»

براون همچنین اظهار داشت که: «مشتریانی مانند .Intuit Inc و برنامه ویدئویی تلفنی Filmic Pro در حال حاضر از این سرویس استفاده می‌کنند.»

نمونه‌های EC2 Mac هم اکنون در ایالات متحده، اروپا و آسیا و اقیانوسیه و مناطق بیشتری در دسترس هستند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *