خبرهای خوبی در مورد مدل دوم بوگاتی به گوش نمی‌رسد و شایعات مربوط به یک بوگاتی مقرون به صرفه و کاربردی سالهاست که در سراسر وب جریان دارد.

به نظر می‌رسید که از چند ماه  پیش سرانجام سازنده فرانسوی این خودرو، در حال ارزیابی ایده‌های مختلف در مورد  این مدل خودرو است و به زودی تصمیم نهایی را می‌گیرد. متأسفانه، خبرهای خوبی در مورد مدل دوم بوگاتی به گوش نمی‌رسد.

به گزارش برات نیوز، بر اساس گزارش جدید بلومبرگ، این خودروساز برنامه خود را برای یک مدل جدید تا حداقل بررسی سالانه سرمایه‌گذاری گروه Volkswagen برای ماه آینده به تأخیر خواهد انداخت. این تصمیم ارتباط آشکاری با بحران ویروس کرونا دارد که صنعت خودرو را به شکل گسترده‌ای تحت تأثیر قرار داده است.

بوگاتی مدل دوم
بوگاتی مدل دوم

استفان وینکلمن رئیس بوگاتی در مصاحبه اخیر تلویزیونی بلومبرگ اظهار کرد: «ما در مورد مدل مدل دوم صحبت کردیم. تولید این مدل اکنون به دلیل بحران ویروس کرونا مسدود شده است. ما در مورد آنچه در آینده پیش خواهد آمد، صحبت نمی‌کنیم. ما برای اولین بار در مورد تاخیر احتمالی برنامه‌های بوگاتی در ژوئیه سال جاری شنیدیم که گزارش شد که VAG تصمیم گرفته است نقدینگی را برای مقابله با اوقات چالش برانگیز پس از همه‌گیری ویروس کرونا در اولویت قرار دهد. این که آیا این اطلاعات جدید به معنای لغو کامل پروژه یا فقط تأخیر آن است، گفتن آن خیلی زود است.»

با توجه به موارد گفته شده، به گفته وینکلمن که جزئیات بیشتری در مورد نتایج فروش این شرکت برای سال ۲۰۲۰ ارائه نداد، تعجب آور است که بوگاتی در آستانه ثبت «بهترین سال خود» باشد. از همه مهم‌تر، تولیدکننده ابرخودرو مستقر در مولسهایم به لطف تعداد زیادی پیش سفارش با خیال راحت به سمت رفتن به سمت سال آینده است. تقریباً بین ۷۰ تا ۸۰ درصد تولید برنامه‌ریزی شده برای سال ۲۰۲۱ قبلا فروخته شده‌اند.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *