تکنولوژیفناوری

توییت صوتی به توییتر اضافه شد

توییت صوتی

ارسال پیام‌های صوتی یک قابلیت جدید نیست و پیش از این نیز با استفاده از  اپلیکیشن‌های پیام‌رسان مختلف قابل انجام بود، اما به نظر می‌رسد که توییت صوتی قابلیت جدیدی است که به توییتر نیز اضافه خواهد شد. این شرکت اعلام کرده است که آن‌ها روشی جدید را برای پست کردن توییت‌ها در اختیار کاربران خود قرار خواهند داد که به واسطه‌ی آن امکان آپلود تویییت به صورت یادداشت‌های صوتی فراهم خواهد شد. با برات نیوز همراه باشید.

برخلاف توییت‌های معمولی که محدودیت اعمال شده بر آن‌ها توسط تعداد حروف به ازای هر توییت است، این قابلیت توییت صوتی جدید به کاربران امکان رفع این مشکل را می‌دهد. دلیل آن این است که هر توییت صوتی  که کاربران پست می‌کنند تا ۱۴۰ ثانیه محدودیت زمانی دارد. این بدان معنی است که اگر به اندازه‌ کافی مختصر و خلاصه صحبت کنید، در این ۱۴۰ ثانیه در مقایسه با تایپ کردن، محتوای بیشتری را انتقال خواهید داد.

طبق گفته‌ی توییتر، «با گذشت سال‌ها، عکس‌ها، ویدیوها، گیف‌ها، و کاراکترهای اضافی به شما اجازه داده‌اند تا سلیقه و شخصیت خود را به مکالمات اضافه کنید. اما گاهی‌اوقات ۲۸۰ کاراکتر کافی نیست و برخی از نکات ظریف و دقیق در خلال این مکالمات نادیده گرفته می‌شوند. بنابراین، از امروز به بعد، ما یک قابلیت جدید را مورد آزمایش قرار می‌دهیم که یک ویژگی انسانی را به توییتر اضافه می‌کند؛ صدای خود شما.»

پست کردن توئیت‌ صوتی
اگر به اندازه‌ کافی مختصر و خلاصه صحبت کنید، در این ۱۴۰ ثانیه در مقایسه با تایپ کردن، محتوای بیشتری را انتقال خواهید داد

در حال حاضر، ارسال توییت صوتی تنها برای کاربران iOS در دسترس خواهد بود. با این وجود، توییتر اعلام کرده است که طی هفته‌های آینده، این قابلیت به تدریج در جهت پوشش تمام کاربران توسعه خواهد یافت اما همچنان تاریخ دقیقی از دسترس‌پذیر بودن این قابلیت برای کاربران اندروید اعلام نشده است.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید