1. خانه
  2. اقتصاد
  3. اخبار اقتصادی
  4. ثروتمندترین افراد جهان چه کسانی هستند؟
اخبار اقتصادی

ثروتمندترین افراد جهان چه کسانی هستند؟

ثروتمندترین افراد جهان

آمار نشان داده است تعداد افراد ثروتمند آمریکایی و چینی بیشترین  تعداد ثروتمندترین افراد جهان را به خود اختصاص داده‌اند. برات‌نیوز به‌نقل از فوربس گزارش می‌دهد آمریکا همچنان ثروتمندترین افراد جهان را در خود جای داده است. در این جدول رده‌بندی، چین در جایگاه دوم قرار دارد.

در ادامه این مقاله بخشی از لیست افراد ثروتمند جهان را به ترتیب میزان ثروتشان تا پایان ماه آوریل سال جاری میلادی با شما در میان می‌گذاریم:

فرانسه

برنارد آرنو، صاحب برند لوئی ویتون، با ثروتی بالغ بر 101 میلیارد دلار لقب ثروتمندترین فرد فرانسه را به خود اختصاص داده و سومین فرد ثروتمند جهان شناخته شده است.

هند

لقب 16اُمین فرد ثروتمند جهان تا پایان ماه می 2020، به موکاش آمبانی از هند داده شده که ثروتی بالغ بر 53.9 میلیارد دلار را از راه فعالیت در زمینه پتروشیمی بدست آورده است.

چین

همانطور که گفتیم چین دومین کشوری‌ست که بیشترین افراد ثروتمند جهان را درخود جای داده است. یکی از این افراد، ما هواتنگ، مدیر تنسنت است. او رتبه 21 را در لیست افراد ثروتمند جهان تا پایان ماه می 2020 کسب کرده و میزان ثروتش تا پایان ماه آوریل سال 2020 حدود 46.2 میلیارد دلار گزارش شده است.

آلمان

ثروتمندترین شخص آلمان کارل آلبرخت نام دارد که ثروت 36.9 میلیارد دلاری خود را از راه خورده‌فروشی بدست آورده است. این فرد در لیست افراد ثروتمند جهان تا پایان ماه می 2020، رتبه 25 را به خود اختصاص داده است.

کانادا

ثروتمندترین شخص کشور کانادا، دیوید تامسون است که در زمینه رسانه فعالیت می‌کند. او رتبه 27 را در لیست افراد ثرتمند جهان تا پایان ماه می سال 2020 کسب کرده و میزان ثروت او تا پایان ماه آوریل 2020 به 35 میلیارد دلار رسیده است.

ژاپن

ثروتمندترین شخص ژاپن تا پایان ماه می 2020، تاداشی یانای مالک برند یونیک لو شناخته شده است . ثروت او تا پایان ماه آوریل 2020، حدود 28.5 میلیارد دلار گزارش شده و رتبه 32 را در بین افراد ثروتمند جهان تا پایان ماه می سال جاری کسب کرده است.

روسیه

ثروتمندترین شخص کشور روسیه، ولادمیر پوتانین نام دارد که در زمینه فلزات فعالیت می‌کند. او رتبه 36 را در بین افراد ثروتمند جهان تا پایان ماه می 2020 بدست آورده و ثروتی بالغ بر 26.2 میلیارد دلار دارد.

هنگ کنگ

لی شائو که، 37اُمین فرد ثروتمند جهان شناخته شده که تا پاین ماه آوریل 2020، ثروتی حدود 26.2 میلیارد دلار را از طریق ساخت و ساز برهم زده است.

اتریش

44اُمین فرد ثروتمند در لیست افراد ثرتمند جهان تا پایان ماه می سال جاری میلادی، شخصی به‌نام دیتریش ماتشیتس از کشور اتریش است. میزان ثروت او تا پایان ماه آوریل 2020 حدود 22.2 میلیارد دلار تعیین شده است. این شخص مالکیت برند نوشیدنی ردبول را برعهده دارد.

انگلیس

جیمز راتکلیف، با فعالیت در زمینه صنایع شیمیایی توانسته است ثروتی بالغ بر 15 میلیارد دلار بدست آورد و رتبه 92 را در لیست افراد ثروتمند جهان تا پایان ماه می 2020 کسب کند.

استرالیا

ثروتمندترین شخص کشور استرالیا، جینا راین هارت نام دارد که میزان ثروت او تا پایان ماه آوریل 2020 حدود 14.9 میلیارد دلار گزارش شده است. او در لیست افراد ثروتمند جهان تا پایان ماه می سال جاری میلادی رتبه 94 را کسب کرده و در زمینه معدن فعالیت می‌کند.  

ترکیه

مراد اولکر 449اُمین فرد ثروتمند جهان تا پایان ماه می 2020 است که ثروتی معادل با 4.7 میلیارد دلار دارد. او این ثروت را از طریق فعالیت در زمینه صنایع غذایی بدست آورده است.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست